Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Iphone 16GB tylko jabłko. jaki model? Jak rozpoznać? Jak go ożywić?

slawko_k 16 Sie 2011 18:33 19548 32
    Gresus
    Poziom 18  
    Odinstalowałem Itunes oraz te sterownki apple bo nie wiem gdzie są te buckupy. Wgrałem softa fon 4h podłączony i nic to nie dało. Dalej jabuszko i nic więcej :/
    Są jakiś inne sposoby wgrania softa :/
    Gresus
    Poziom 18  
    Wgrałem softa 3.1.3. Pod koniec instalacji błąd i IPhone w stanie dfu obudziłem go przy pomocy RecBoot.

Udało się wkońcu odblokować.
    Fon śmiga na sofcie 3.1.3 :D
    Dzięki za pomoc wszystki.
    Spakey
    Poziom 14  
    witam chciałem sobie zgrać muzę do iphona, pierwszy raz mam do czynienia z tym telefonem, walcze z nim już ze 4 godziny, wgrałem na lapka itunes właczyłem aktualizację softu no i pojawiły się kredki, wywaliło jakiś bład zapomniałem go spisać (głupota) wcisłem klawisz odtwórz do ustawień fabrycznych no i też kicha nic reakcji i bład błąd, zacząłem przekopywać fora polskie zagraniczne przeglądałem elektrodę sprzyciarzy i zdaje się na elektrodzie trafiłem żeby spróbować wgrać iPhone2-1_4.2.1_8C148a4.2.1Custom_Restore niestety na tym też wywala błąd, ściągłem tiny umbrella recmode i działam cały czas nad tym ale nie wiem co dalej poradzcie coś bo jestem zielony w kwesti iphona
    teraz mam problem tego typu cyt tak robiłem już z tym ze soft custom próbowałem wgrać ten co kolega contactservice podawał w jakimś wątku (iPhone2,1_4.2.1_8C148a4.2.1Custom_Restore.ipsw) i itunes pisze ze jest niezgodne.
    Zassam zaraz ten z Twojego linku i zobaczę.

Dodano po 18 [minuty]:

kolego jedyny soft jaki złapałem że zaczął wgrywać to iPhone2-1_4.2.1_8C148a4.2.1Custom_Restore i klęknął wywalił błąd 3194 powtórzyć poprzednią czynność?

Dodano po 18 [minuty]:

teraz ściągłem jeszcze raz wszystkie pliki ale po wrzuceniu tego softu jest totalna cisza nie włacza się

Dodano po 7 [minuty]:

telefon sie obudził jeszcze raz według instrukcji wrzuciłem wpierw soft custom następnie custom restore wywaliło bład 3194 i cisza nie można było otworzyć iphona