Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Motorola e1000 nie odtwarza plików mp3 z albumów-co jest?

inspector_electro 21 May 2011 23:46 1444 3
    inspector_electro
    Level 22  
    Witam forumowiczów.
    Może wyda Wam się to absurdalne ,ale powracam do "dziadków" czyli starych szałowych na tamte czasy telefonów.Otóż po zgromadzeniu dwu układów do mojej starej totalnie padniętej E1000 , i postawieniu jej na nogi co graniczyło z cudem bo układ harmony jest klejony.Nie ważne do rzeczy:
    Telefon działa bez zarzutów ale, przy próbie otworzenia pliku Mp3 albumowego tzn.ściągam np. cały album i interesuje mnie tylko jeden plik mp3 wyświetla mi napis "Plik zawiera niezidentyfikowane informacje usunąć?" .Wiecie co jest grane? bo mi się pomysły wyczerpały.Wgrywałem różne flexy ,firmware, audio.cfg i dalej to samo.

Jak możecie ,to napiszcie co do jasnej anieli chodzi.
    Pozdrawiam
    KSRhaziel
    Level 36  
    Sprawdź bitrate pliku mp3. Stare modele Motorola miały problemy z otwieraniem plików z bitrate powyżej 128 lub 192 kbps. Nie mam pewności, że to jest problem, ale możesz sprawdzić. Na forach ludzie wspominają o jakimś patchu na 320 kbps. Nie byłem użytkownikiem akurat tego modelu, więc nie daje pewności, że to jest problemem.
    lizak89
    Level 12  
    Miałem tak kiedys w zupełnie innej motoroli V360... okazało się że plik mp3 był niezgodny. W efekcie musiałem ten plik konwertować albo pobierać tyle razy aż któraś wersja zechce zaskoczyć.
    inspector_electro
    Level 22  
    Dzięki za odpowiedzi spróbuję z tym bitrate.Bawiłem się kiedyś programem COOL EDIT PRO myślę że tym programem da się ustawić tą częstotliwość.Przekonwertuję plik i zobaczę co z tego wyjdzie.

Dodano po 3 [godziny] 19 [minuty]:

Dziękuję za pomoc.Jednak nie jest to skomplikowane ,bo problem rozwiązany.
    Ściągnąłem program dBpoweramp music converter i zainstalowałem.Przy starcie programu otwiera się okno gdzie znajduje się plik .Mp3 trzeba podać ścieżkę np. c:\album\......mp3.Po wybraniu pliku jest możliwość zmiany bitrate suwakiem w oknie programu.Program prosty i skuteczny.Dziękuję za pomoc ,temat można zamknąć.