Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odzysk danych po formacie i zainstalowaniu na nowo systemu (Samsung Recovery)

22 Maj 2011 01:54 2209 2
 • Poziom 9  
  Witam.

  Mama przez przypadek użyła funkcji Samsung Recovery i z ukrytej partycji zainstalowała na nowo Windowsa Vista po uprzednim formatowaniu partycji C.
  Jako, że na partycji C głównie w Moich Dokumentach i na Pulpicie, posiadała wszystkie swoje dokumenty i zdjęcia, chciałbym to jakoś odzyskać.

  Czy ktoś może polecić jakim programem jest najlepiej odzyskać dane, ale wraz z zachowaniem "folderów i podfolderów". Chodzi o to, że programem np. Pandora czy Recuva wykrywa mi pliki, które zostały usunięte - zdjęcia, dokumenty, ale nadaje im całkowicie losowe nazwy. W dodatku wszystkie są wrzucone do jednego "worka" przez co przy przywracaniu znajdą się w jednym folderze.

  Spróbowałem użyć programu GetDataBack for NTFS, tam znajduje katalogi i podkatalogi. Tutaj natomiast jest taki problem, że dany plik jest na liście kilka-kilkanaście razy (często ta sama wielkość pliku w każdym przypadku), ale sam dokument czy zdjęcie nie nadaje się w ogóle do otwarcia.

  Pozdrawiam
 • Pomocny post
  Poziom 11  
  Ja ostatnio używałem Active File Recovery i dużo udało mi się odzyskać. Po przeskanowaniu, jeżeli program jest w stanie, pokazuje całą strukturę katalogów i plików. Jeżeli jesteś zainteresowany napisz mi swój e-mail na pw.
 • Poziom 9  
  Nie udało mi się niestety odzyskać struktury folderów, ale jako tako pliki Worda czy JPG odzyskałem.

  Dzięki za pomoc. Zamykam...