Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Router i antena do Huawei E173

piotrekplay18 22 Maj 2011 09:01 5647 2
  • #1 22 Maj 2011 09:01
    piotrekplay18
    Poziom 2  

Witam. Poszukuję routera i anteny do ww. modemu USB. Chodzi mi o to, aby wzmocnić sygnał internetu (w moim domu 13kb/s to wręcz zawrotna prędkość) oraz aby modem obsługiwał dwa komputery naraz. Chodzi mi przede wszystkim o koszt (jak najtaniej). Ew. mogę dać trochę więcej, ale żeby dodatkowo router łączył się bezprzewodowo (wifi) z lapkiem. Z góry dziękuję za pomoc

• #2 29 Maj 2011 23:36
    cain77
    Poziom 10  

Jaka to miejscowość i jaka sieć , czy sygnał był też sprawdzany na zewnątrz budynku ? Trochę mało danych żeby coś konkretniej o antenie doradzić.

• #3 30 Maj 2011 13:54
    vonANdrew
    Poziom 12  

kolego najpierw sprawdź jak blisko masz nadajnik UMTS twojej sieci, mozliwe iż jestes poza zasięgiem. A sprawdzić mozesz na Link

Jeliś to miejscowość Rudnik Wielki to Masz tam UMTS ERY, a cał reszta operatorów jest daleko daleko. UMTS-y PLAY, ORANGE i PLUS są w Kolonia Poczesna to 6km od Ciebie więc to juz jest poza zasiegiem. Proponuje przejść z internetem do ERY.

Lub poczekac, moze orange i plus które mają GSM w Rudniku bedą cos rozbudowywać i dołożą tam UMTS, ale to moze potrwać.

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo