Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Egr, Mazda 6 2006 rok. Zapaliły się kontrolki silnika i trakcji.

22 Maj 2011 16:52 21522 7
  • Poziom 9  
    Dzień dobry mam mazdę 6 z 2006 roku z silnikiem 2.0 diesel 143 km.

Zapaliły mi się kontrolki silnika oraz kontrola trakcji po podłączenie do komputera wyskoczył błąd zaworu egr .Dodam że auto nie kopci nie spala więcej egr nie pracuje głośno czyli nie stuka niby wszystko ok a błąd jest.
    Czasami się nie zapalają .
    Czy ktoś ma jakiś pomysł co zrobi z tym fantem
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 39  
    W strone turbo, a dokladniej sterowania kierownica, bo pewnie tam VGT.
  • Poziom 9  
    Witam nie dokońca rozumiem odpowiedzi pana decybel91?? a czy jest mechaniczny tego nie wiem ale jeden gościu powiedział mi że jest walnięta jakaś cewka to raczej elektryczny

Dodano po 1 [minuty]:

Ale dodam że gadałem z jednym z elektryków powiedzial że może on go wyłączyć całkowicie poprzez program tylko nie wiem czy to jest bezpieczne dla samochodu
  • Poziom 9  
    Witam ponownie dalej się borykam z problemem dodam jeszcze jedno ostatnio po gaszeniu samochodu słychać jakieś dziwne syczenie przez chwilę.
    Tego wcześniej nie miałem .
  • Poziom 39  
    Klimatyzacja, olej to.
    Nie gadaj z elektykiem tylko oddaj do naprawy.
  • Poziom 43  
    Masz błąd kontroli trakcji a czepiasz się EGR,u, pojedź do kumatego elektryka bo teraz to siedzisz w krzakach
  • Poziom 9  
    Witam ponownie faktycznie klimatyzacja to robiła ten syk.
    Mechanik mi wymontowal zawór egr i przepustnice a następnie wyczyścił obie te części i narazie jest ok kotrolki się nie palą .
    Zobaczymy mam nadzieje że to to bo przejechalem już 100 km i sie nie zapalają a wczesniej już po przejechaniu 50 km się zapalały.
    Dziękuje za pomoc wszystkim .