Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mercedes Atego 2628 - Kody błędów do odczytania

22 May 2011 18:08 4686 5
  • Level 2  
    Witam
    Zwracam się z uprzejmą prośbą o odczytanie kodów błędu . Przeszukałem internet i nigdzie na nie nie natrafiłem . Wiem że istnieje program WIS do odczytywania błędów ale jak na jednorazowy problem (mam nadzieje ) myślę że nie będzie potrzebny . Zakupiłem samochód Mercedes Atego 2628 z błędami :
    -ABS 3604
    -HPS 0162
    -FR 3635 albo FR3685 nie jestem wstanie odczytać bo piksele są wypalone
    -MR 0412

Proszę pomóżcie . Z góry dziękuję i Pozdrawiam Marcin
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 18  
    Kolejno :

3604 Zawór elektromagnetyczny ABS przy osi przedniej z prawej strony i osi tylnej z lewej strony ma zwarcie z masą przy styku 2 .

0162 Komunikacja CAN z modułem sterującym układu sterowania jazdą FR jest zakłócona

3635 Czujnik położenia sprzęgła poza dopuszczalnym zakresem

0412 Czujnik położenia wałka rozrządu, brak sygnału

Błąd FR 3685 nie występuje .

Pozdrawiam i powodzenia :D
  • Level 2  
    Bóg Ci w dzieciach wynagrodzi . Dzięki !
  • Helpful post
    Level 18  
    Już mi wynagrodził - dzięki :D , Tylko po co w to Boga mieszać , jak wystarczy zwykłe "pomógł" ...
  • Level 10  
    Witam wszystkich.

Obecnie mam problem w Atego 2528 z brakiem 2 biegu tzn. czasami da się go włączyć. Wiem powiecie zapowietrzony układ HPS, tylko co ma to wspólnego z tym poniższym błędem,który tez sie wyświetla. "HJPS 0162 Komunikacja CAN z modułem sterującym układu sterowania jazdą FR jest zakłócona" Mechanik który chce mi usunąć tą usterkę twierdzi, że trzeba wymieniać lewarek... a to mi się średnio uśmiecha.. Macie jakąś koncepcję? Dzięki!
  • User removed account