Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pilnie Poszukuje Schematu Skrzyni Biegów AL4 DPO

22 Maj 2011 19:01 8480 7
  • Poziom 11  
    Witam wszystkich pilnie poszukuje schematu automatycznej skrzyni AL4 DP0 Peugeot 406 2.0 HDI
    Jesli ktos by taki posiadał bede wdzieczny za udostepnienie.
    Pozdrawiam
  • Poziom 26  
    Google pokazuje natychmiast,
  • Poziom 11  
    To co google pokazuje nie ma nic wspólnego ze schematem to tylko specyfikacja.
    Mnie chodzi o układ wałków planetarek tarczek kół zębatych i hydrauliki.
    jesli ktos ma bede wdzieczny.;
  • Poziom 11  
    Super dzieki sliczne jestes wielki kolego tyle tego szukałem szkoda że tak późno już wywaliłem ten automat w p....... przekląłem go i włożyłem manuala teraz to jest jazda ale troche pracy było.
    Dzieki i pozdrawiam
  • Poziom 21  
    Co mu dolegało ? Jaki przebieg ? Samochód od nowości, z drugiej ręki ? Był zmieniany olej ?
  • Poziom 11  
    Autko kupiłem z uszkodzoną skrzynia przebieg w/g licznika 225tys km skrzynie wyjąłem rozebrałem wszystko jak nowe uszkodzona była jedynie taśma 1 biegu tasme kupiłem nową poskładałem nowe uszczelki itd nowy olej jednak skrzynia nie zadziałała ani razu powód brak ciśnienia oleju mimo to że potem założyłem drugą pompe nic to nie dało.
    Wkurzyłem sie i wywaliłem ją teraz jest manual a automat może komus sie przyda i ktos sobie z tym poradzi ja nie dałem rady.
    Dzieki i pozdrawiam.
  • Poziom 21  
    A sterownik rozkręcałeś ? "labirynt" czyściłeś ? Było sprawdzane ciśnienie elektrozaworów ? Może główny elektrozawór był zawieszony ?

Półosie pasowały czy inne wkładałeś?