Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki tuner sat hd/dvb-t kupić

miroooo 22 May 2011 22:15 8982 8
    miroooo
    Level 10  
    Planuję zakup tunera najpierw chwiałbym zobaczyć czy będzie działała telewizja dvb-t ewentualnie później chciałbym zakupić TNK. Chciałbym żeby tuner obsługiwał oba standardy oraz miał usb z nagrywaniem (PVR) możliwość zatrzymywania obrazu
    Myślałem o takim OPTICUM HD 9600 TS PRIMA ale może macie coś lepszego sprawdzonego
    106
    Level 10  
    Od mniej wiecej roku posiadam Ferguson Ariva Combo. Odbieram TNK i czeskie DVB-T. Posiada wejscie USB i działa pendrive. Odmówił natomiast współpracy z przenosnym dyskiem twardym Samsung. Nie próbowałem z innymi płatnymi, a są dwa wejscia na karty np CP. Ogólnie jestem zadowolony, choć nie podoba mi się ręczne segregowanie kanałów. O dziwo odbieram za pomocą zeza na starej antenie WizjaTV 60cm bo nie mam mozliwosci zamontowania większej anteny. Po roku na pilocie powoli schodzą napisy. Problem z kontaktem telefonicznym z pomocą techniczną. Stosunek ceny do wartości do przyjęcia i chyba bym jeszcze raz kupił. Tuner tylko w kolorze tylko czarnym - brak srebrnego.
    krismalinowski
    Level 23  
    OPTICUM HD 9600 TS PRIMA PVR LAN jestem z niego bardzo zadowolony.
    Kupiłem go okazyjnie miesiąc temu od znajomego który wyjechał za "chlebem", tunek ma uwalony lan, na razie nie wnikam w jego naprawę bo wszystko inne super śmiga.
    Polecam chociaż do tanich nie należy.
    severn
    Level 10  
    również polecam OPTICUM HD 9600 TS PRIMA PVR LAN
    drimar
    Level 10  
    o tunerach i telewizji naziemnej możesz poczytać na ntvc.pl mają tam opisy najpopularniejszych tunerów i dużo informacji potrzebnych do odbioru dvb-t
    Eltrox.pl
    Level 11  
    Także u nas na eltrox.pl możesz poczytać sporo na temat telewizji satelitarnej oraz możliwość kupna wielu dobrych tunerów. Zwróć uwagę na to,aby posiadał wejście USB,to ważna sprawa. Ferguson Combo to dobry wybór.
    Marcin_Bok
    User under supervision
    polecam NEO HD 80 ma zegar w stanby

Moderated By _PREDATOR_:

https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=10535378#10535378
    Następny to BLOK!

_PREDATOR_

VIP Meritorious for electroda.pl
    Brak zainteresowania tematem przez autora!