Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
IGE-XAOIGE-XAO
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Szukam schemat elektryczny Peugeot 206 1.9 D 99r.

23 May 2011 17:37 6895 5
  • Level 12  
    Szukam schemat elektryczny Peugeot 206 1.9 D 99r. Mam jakiś ale bardzo słabej jakości. Na wtyku od klaksonu mam cały czas 12 V. I po za tym jeszcze jakieś zwarcie, 120 mA bierze przy wyłączonej stacyjce.
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Level 42  
    Będzie zawsze 12V / na drugim masa/ , bo jest bezpośrednio z akumulatora przez bezpiecznik nr.7 i przez cewkę przekaźnika i na jeden ze styków włącznika klaksonu , on natomiast podaje masę na cewkę , która przyciąga kotwicę przekaźnika , podając 12V na tubę klaksonu.
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Level 12  
    Sygnał dźwiękowy to bezpiecznik nr5 przy silniku. 12 V jest na wtyczce przy tubie i jak ją podłącze do tuby to mi cały czas wyje, dlatego ktoś celowo ją wyłączył bo nie umiał sobie z tym w inny sposób poradzić.
  • Level 42  
    Masz racje , pomyliłem , bezpiecznik F5. Musisz sprawdzić przekaźnik od fanfary w BM 34 .
  • Level 12  
    Na stykach w BM34 gdzie jest podłączona cewka przekaźnika 2505 jest 12 V cały czas, przez cewkę płynie prąd i dlatego mi akumulator rozładowuje. Czemu tam jest 12 V, powinno być 12 gdy wciskam klakson?
  • Level 42  
    Przez cewkę przekaźnika winien płynąć prąd tylko po wciśnięciu klaksonu - podaniu masy na cewkę! Już teraz wiesz w czym rzecz , masz na kabelku przywarcie do masy lub na stale zwarty włącznik sygnału na kierownicy.