Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ciągle zawieszający się nbox recorder

24 Maj 2011 13:39 2483 3
  • Poziom 9  
    Witam.
    W końcu dojrzałem do zakupu telewizji satelitarnej, padło na n. W punkcie powiedzieli, że spokojnie sam sobie poradzę. No i właściwie się udało. Problemem jest tylko niska jakość sygnału, ok. 50-60% przy sile +80%. Pozwala to na uruchomienie satelity i obraz wygląda bardzo ładnie, ale dekoder po paru minutach od uruchomienia się zawiesza. Nie reaguje na przyciskanie guzików ani na obudowie, ani na pilocie. Jedynym wyjściem jest odłączenie dekodera od prądu, ale po ponownym podłączeniu sytuacja się powtarza. Chciałbym spytać czy zbyt niska jakość sygnału może być w tym przypadku przyczyną takiego stanu rzeczy. Mam na podwórku z tej strony kilka drzew, które chyba powodują osłabienie sygnału. Wolałbym je zatrzymać, ale jeśli nie ma innego wyjścia to mogę je podciąć. Chciałem tylko upewnić się, że to coś pomoże w tym przypadku, czy może lepiej reklamować dekoder.

Pozdrawiam.
  • Poziom 27  
    Mam czarnego n-boxa parametry anteny bardzo podobne do twoich siła ok 70% jakość ok 65% oczywiście podłączone oba wejścia antenowe. Myśle,że taka jakość nie jest powodem zawieszania dekodera, u mnie nie ma problemu.Zapewne masz pecha i dostałeś wadliwy sprzęt mój był już wymieniany padł po roku.
  • Poziom 35  
    Witam, wymiana dekodera w APS na wolny od wad.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    matzg napisał:
    Witam, wymiana dekodera w APS na wolny od wad.

I to wszystko w temacie.