Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung 7350 uszkodzony zatrzask gniazda

24 Maj 2011 19:47 2233 8
  • Poziom 2  
    Witam.
    Podczas wymiany uszkodzonej taśmy w telefonie Samsung 7350 ułamałem część zatrzasku gniazda. Taśmy jeszcze nie zamówiłem i zastanawiam się, czy jest sens, ponieważ nie wiem czy telefon będzie działał z uszkodzonym w ten sposób gniazdem?
  • Poziom 35  
    Primo to usuń kolego punkty za to zdjęcie.
    Duo resztę elementu posiadasz?
  • Poziom 2  
    Właśnie zaznaczyłem wyłączenie punktów za zdjęcie, mam nadzieję że o to chodziło.

Niestety pozostała część elementu rozpadła się na kilka drobnych części, czyli rozumiem że ten element jest niezbędny? Nie jest to tylko zabezpieczenie chroniące przed wysunięciem taśmy z gniazda?
  • Poziom 35  
    Ten element nie pozwala wysunąć się taśmie i dociska ją do złącza - jest niezbędny.
  • Poziom 2  
    To już nic nie da z się tym zrobić?
  • Poziom 29  
    Wstawić nowe złącze
  • Poziom 11  
    Wita, z góry przepraszam za odkopanie tematu. Ale mam prawie identyczny problem a nowego tematu nie będe zakładał.
    Także w takim samym telefonie chciałem wymienić taśme LCD ale ja uszkodziłem gniazdo...
    Oto zdjęcie:
    Czy da sie to jeszcze naprawić?
    Dziękuje serdecznie za jakiekolwiek odpowiedzi i pozdrawiam
  • Poziom 25  
    Jak się nie mylę to tam brakuje kilka pinów, wymiana całego złącza to jedyne rozwiązanie.
  • Poziom 11  
    no bo właśnie tak uszkodziłem gniazdo. na dniach pojade do serwisu zobacze co oni powiedzą.