Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Termopasty
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Centralny zamek Kangoo 2006 - schemat - blokada drzwi na czas tankowania

Hose Y Ramon 24 May 2011 20:06 3735 4
    Hose Y Ramon
    Level 10  
    Witam, przeszukałem "cały internet dwa razy" i nie znalazłem schematu instalacji elektrycznej Kangoo dla rocznika 2007, są schematy, nawet na Elektrodzie, ale '98. Szczególnie chodzi mi o schemat czujników blokady otwarcia lewych tylnych drzwi na czas tankowania - otwieram wlew - zamyka sie centralny zamek, zamykam wlew C.L. otwiera się. Jeśli ktoś wie gdzie można znaleźć takie schematy, lub przesłać, byłbym bardzo wdzięczny.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Termopasty
    Przemo9826
    VIP Meritorious for electroda.pl
    A co się dzieje?

Instalacja tam gniła w tych czujnikach, efekt był taki że podczas zamykania z pilota, zamek drzwi przesuwnych TL nie działał.

Dostęp do czujnika jest od nadkola, instalacja jest też dostępna po zdjęciu lampy TL.
  • Termopasty
    Hose Y Ramon
    Level 10  
    Zamek w tylnych lewych drzwiach nie zawsze działa. Zanim zacznę grzebać chciałem popatrzeć na schematy, rozmieszczenie wiązek i czujników, stąd prośba o schematy.
    Przemo9826
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Schematów nie posiadam, poza tym to co Ci potrzebne do sprawdzenia napisałem, lampa TL do wyjęcia, tam idzie wiązka, a do czujnika od nadkola jest dojście.
    Hose Y Ramon
    Level 10  
    Przepraszam, że tak późno odpisuję. Winny kontaktron przy wlewie paliwa, pomogło czyszczenie styków. Temat zamykam.