Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Centralny zamek Kangoo 2006 - schemat - blokada drzwi na czas tankowania

Hose Y Ramon 24 May 2011 20:06 3819 4
lampy.pl
    Hose Y Ramon
    Level 11  
    Witam, przeszukałem "cały internet dwa razy" i nie znalazłem schematu instalacji elektrycznej Kangoo dla rocznika 2007, są schematy, nawet na Elektrodzie, ale '98. Szczególnie chodzi mi o schemat czujników blokady otwarcia lewych tylnych drzwi na czas tankowania - otwieram wlew - zamyka sie centralny zamek, zamykam wlew C.L. otwiera się. Jeśli ktoś wie gdzie można znaleźć takie schematy, lub przesłać, byłbym bardzo wdzięczny.
  • lampy.pl
    Przemo9826
    VIP Meritorious for electroda.pl
    A co się dzieje?

Instalacja tam gniła w tych czujnikach, efekt był taki że podczas zamykania z pilota, zamek drzwi przesuwnych TL nie działał.

Dostęp do czujnika jest od nadkola, instalacja jest też dostępna po zdjęciu lampy TL.
  • lampy.pl
    Hose Y Ramon
    Level 11  
    Zamek w tylnych lewych drzwiach nie zawsze działa. Zanim zacznę grzebać chciałem popatrzeć na schematy, rozmieszczenie wiązek i czujników, stąd prośba o schematy.
    Przemo9826
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Schematów nie posiadam, poza tym to co Ci potrzebne do sprawdzenia napisałem, lampa TL do wyjęcia, tam idzie wiązka, a do czujnika od nadkola jest dojście.
    Hose Y Ramon
    Level 11  
    Przepraszam, że tak późno odpisuję. Winny kontaktron przy wlewie paliwa, pomogło czyszczenie styków. Temat zamykam.