Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zabudowa bagażnika

11 Lis 2004 14:55 2346 11
  • Poziom 22  
    Witam.
    Może ma ktoś pomysł jak zabudować bagażnik w Polo Classic?
    Chciałbym tam umieścić przetwornik 30 cm 2wzmacniacze i zmieniarkę.
  • Poziom 23  
    polo clasic na taki bagażnik że włożysz do niego jeszcze 5razy tyle!na takie pytanie ciężko odpowiedzieć coś kilkoma zdaniami.poszukaj w necie.najlepiej umieścić głośnik w połkę(jeśli zmieści się 30cm)a jeśli nie to wstaw 2 mniejsze
  • Poziom 28  
    Witam

Ufff to nie pytanie z rodzaju... chwale sie??/ chyba nie:). Totez wszystko zalezy od twojej wyobraźni, inwencji tworczej, ambucji, kasy... Tak jak wspomnial moj przedmowca ciazko jest cos takiego zaproponowac... no ale jak juz napisales taki post to sprobujmy:)

Wg mnie to tak skrzynia do suba (12") po srodku a wzmaki po bokach jakos pod skosem. Aha zmienierka najlepiej w takim miejscu gdzie bedzie do niej latwe dojscie:) (nie chodzi mi o dresow), aby wymienic pakiet plyt CD np gdzies kolo tylnej lampy w tych okolicach. A czy te auto bedzie sluzyc na codzien czy jest to tylko demo swojego jednego rodzaju??? Czy masz rodzine itd..:) Czy cos w tym bagazniku ma tez byc wozone przewozone ???

Z reszta aby wyrobic sobie wyobraznie polecam jakies stronki warsztatow car-audio oni tam tez (te szanujace sie) maja swoje wyczyny:)

Pozdro
  • Poziom 23  
    heniutek napisał:
    .....najlepiej umieścić głośnik w połkę(jeśli zmieści się 30cm)a jeśli nie to wstaw 2 mniejsze

Boże co za bzdury !!!!!!!!
    :shocked!:
  • Poziom 23  
    luk1980 napisał:
    Witam może ma ktoś pomysł jak zabudować bagażnik w Polo Classic?
    Chciałbym tam umiescić przetwornik 30 cm 2wzmacniacze i zmieniarke

Wszystko zależy od tego czy bagażnik ma wyglądać czy być funkcjonalny, od umiejętności lub kasy jaką chcesz na to przeznaczyć no i oczywiście od twojej wyobraźni ;)
  • Poziom 28  
    Herdi nie wniosles do tematu nic nowego. to samo a moze nawet troszke wiecej sam napisalem juz wyzej... Poza tym uzywaj opcji zmien.

luk1980 czemu nic nie chcesz tu pisac?

Pozdro
  • Poziom 23  
    rafcioo2 napisał:
    Herdi nie wniosles do tematu nic nowego. to samo a moze nawet troszke wiecej sam napisalem juz wyzej... Poza tym uzywaj opcji zmien.

luk1980 czemu nic nie chcesz tu pisac?

Pozdro

no fakt ;) A co ma opcja zmień do tematu!!
  • Poziom 22  
    Witam ponownie .Wracając do tematu W bagażniku raczej nic nie przewoże .Jak ktoś widział bagażnik w polo Classic to wie że jest ciężko zamaskować wszystko a chciałbym żeby nic niebyło widać
  • Poziom 22  
    heniutek napisał:
    polo clasic na taki bagażnik że włożysz do niego jeszcze 5razy tyle!na takie pytanie ciężko odpowiedzieć coś kilkoma zdaniami.poszukaj w necie.najlepiej umieścić głośnik w połkę(jeśli zmieści się 30cm)a jeśli nie to wstaw 2 mniejsze

Zeby przetworniki włożyć do połke to musiałbym ciąć zmocnienie a tego niechce robić a pozatym bass byłby kiepski .Do bagażnika chce włożyć skrzynie i ją zamaskować tak samo chciałbym zamaskować wzmacniacze i zmieniarke tak myśle żeby zamaskować wszystko płytami odpowiednio dociętymi i obicie materiałem tym co obija się skrzynie co myślicie o takim rozwiążaniu?
  • Poziom 22  
    Będe robił sub na przetworniku Revemaster BSW 124-II Słyszałem o tym przetworniku wiele dobrego dlatego się skusiłem na niego
  • Poziom 23  
    luk1980 napisał:
    Będe robił sub na przetworniku Revemaster BSW 124-II Słyszałem o tym przetworniku wiele dobrego dlatego się skusiłem na niego

Ile on litrów potrzebuje, jakiś link do parametrów?