Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alarm z Immo META System M36 i M99 Manual

25 Maj 2011 17:06 6274 10
  • Poziom 16  
    Witam panowie mam 3 alarmy w aucie. Widocznie poniosło troszkę byłych właścicieli. Problem mam taki ze nie mogę znaleźć żadnego manuala do tego alarmu a chce go wypiąć z auta czy posiadacie jakie rozpiski albo wiecie gdzie znaleźć. Na stronie producenta nic nie znalazłem. A mam tylko jeden pilot i jeden immo wiec boje się ze jak zgubie to będą kłopociki. Za wszelakie pomysły i pomoc będę wdzięczny. M99 to remote control i M36 Immo. Znalazłem tylko tyle http://www.metasystem.co.uk/index.php/msy_eng...nt/download/2666/10359/file/M99T2%20M36T2.pdf ale to nic mi nie daje
  • Poziom 40  
    Elco exim warszawa główny dystrybutor.Podobno zmienili nazwę ale w google tak ich znajdziesz.

Dodano po 43 [sekundy]:

W sumie po co manual do wypięcia?Lecisz po kablach i dojdziesz co do czego.
  • Poziom 16  
    niby tak ale wolał bym dać zworkę w gniazdo a nie rozbebeszać całej deski rozdzielczej... Niestety za późno i nikt nie odbiera. Dodam fotki owej centralki może ktoś coś by wykumał....

Alarm z Immo META System M36 i M99 Manual Alarm z Immo META System M36 i M99 Manual Alarm z Immo META System M36 i M99 Manual

• Moderator Zabezpieczeń Pojazdów
    Demontaż alarmu z samochodu "ociera" się o punkt regulaminu zabraniający dyskusji związanych bezpośrednio lub pośrednio z omijaniem i usuwaniem zabezpieczeń antykradzieżowych pojazdów.
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1628351.html

Dystrybutor alarmów Meta nie udostępnia schematów użytkownikom pojazdów.
    Do dokumentacji serwisowej mają dostęp jedynie autoryzowane warsztaty.
  • Poziom 16  
    Ale to moje auto i moja centralka... Nie chce jej to co mam zrobić ? Na dodatek instalacja zostala zamontowana nieudolnie i lutowana grzalka do lutowania rynien. Prosze o pomoc nazwijmy to w awarii... a nie w kradzierzy. Raczej nie chce okrasc swojego auta wystawiajac fotografie alarmu. Czytajac temat ktory mi podales prosil bym o jakiekolwiek info na e-mail burakko(malpa)tlen.pl jezeli upowszechnianie na tym forum jest nielegalne nie bede tego robil. Prosze tlyko o pomoc w problemie.
  • Poziom 40  
    Skoro jest zamontowane nieudolnie to lepiej całość wyrzucić.
  • Poziom 16  
    II tego właśnie pragnę. Tylko nie wiem który kabel mogę odpiąć a który nie :(
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 16  
    A ja mam wrażenie że każdy pcha mnie tylko w ręce jakiejś firmy by zarobić a nie pomóc. Mam nadzieje że rozwikłam dzisiaj jakoś tą zagadkę bo mam kilometry kabla n a pedałach a nie chce się rozbić na drodze
  • Poziom 40  
    Dlatego każdy pcha bo widać że sam nie poradzisz sobie albo nie masz takich zdolności.Im bardziej partacki montaż tym łatwiej go usunąć.Będąc w temacie poznasz robotę partacza od fachowca.Skoro kable są nad pedałami to tym bardziej wskazane jest usunięcie całości niż robienie zworek.A w ogóle jakie to auto?.
  • Poziom 16  
    Peugeot 406. Dochodzę już co i jak pochwale się jak skończę :D