Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fujitsu 50" WIDE jak podłączyć

Taranek1 26 Maj 2011 10:47 1278 5
  • #1 26 Maj 2011 10:47
    Taranek1
    Poziom 10  

Witam kuzyn poprosil mnie o pomoc w podłączeniu telewizora Fujitsu 50" WIDE Plasmavision (MODEL PDS5001E/PDS5002E plasmavision) nie wiem jaki kabel potrzebny jest do podłaczenia z dekoderem cyfrowego polsatu niby coś piszą o RGB 3 ale ja widze wtyczki to nie są mi znane

0 5
  • Pomocny post
    #2 26 Maj 2011 22:02
    agraba
    Poziom 16  

Witam,
    Z tego co pamiętam to nie jest to wcale telewizor tylko panel na przykład do prezentacji. Ma on wejście DVI-d. Jeśli dekoder Polsatu posiada wyjście HDMI można za pomocą przejściówki DVI-d/HDMI spróbować je połączyć. Niestety może wystąpić jeszcze inny problem. Panel niekoniecznie może akceptować zabezpieczenie HDCP.

0
  • #3 26 Maj 2011 23:25
    Taranek1
    Poziom 10  

Miałem takie obawy, wiem że po podłączeniu pod komputer normalnie działa to wychodzi na to co piszesz że to panel do prezentacji

0
  • #4 29 Maj 2011 01:31
    Taranek1
    Poziom 10  

Mały problem jest kupiłem ten kabel ale obraz jest przez momęt kolorowy a za chwile zmiana na czarno biały i wyświetla sie informacja "Out of range"

0
  • Pomocny post
    #5 29 Maj 2011 22:29
    agraba
    Poziom 16  

Witam,
    Taki komunikat świadczy o niedopasowaniu częstotliwości lub rozdzielczości. Niestety nie pamiętam jaką ma ten panel rozdzielczość, ale spróbuj zmniejszyć ją w tunerze Polsatu. Być może podawana przez tuner rozdzielczość jest za wysoka. Spróbuj 720p lub nawet mniejszej. To generalnie nie jest urządzenie do tego typu użytkowania. Może się okazać na przykład, że akceptuje tylko obraz z odświeżaniem 60Hz (najpopularniejsze w monitorach komputerowych),a tuner Polsatu ma chyba 50Hz.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo