Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poduszka Audi A4(świeci kontrolka)

11 Lis 2004 19:50 4659 8
  • Poziom 16  
    Chodzi o Audi A4 Quatro 1997r.Musiałem ustawić kierownicę,a żeby to zrobić musiałem ściągnąć i odpiąć airbaga.Odłączyłem akumulator,potem poduchę,ustawiłem kierownicę,no i z powrotem poskładałem wszystko do kupy.Na koniec podłączyłem akumulator.No i klops.Świeci kontrolka poduszki.Czy winą jest odpięcie poduchy(akumulator był odłączony)?Czy można to skasować bez serwisu?Pozdrawiam wszystkich.
  • Poziom 23  
    Jeżeli wszystko dobrze poskładałeś a przy okazji nic nie uszkodziłeś to myslę że można, ale trzeba mieć sprzęt: interfejs diagnostyczny i program (wskazany też jakiś laptop). Innych sposobów nie znam.
  • Poziom 16  
    Za bardzo nie było co sknocić(oprócz kontrolki).Co do interfejsu i programu to za bardzo nie wiem jak to zrobić.Jaki jest koszt takiego interfejsu i programu?Do czego to mi się w przyszłości może przydać?
  • Poziom 21  
    sprawdz opór przy kierownicy miernikiem powinien być ok 3R może ślizgacz przygiołeś
  • Poziom 23  
    Koszt interfejsu kilka krotnie przewyższa cenę usługi u fachowca, więc jeżeli się nie zajmujesz diagnostyką to nie kupuj. Taki sprzęt ułatwia nieco mechanikowi zlokalizować usterkę.
  • Poziom 16  
    Jestem z Dusznik Zdroju.Sprawdzę ten ślizgacz.Dzięki za podpowiedzi.
  • Poziom 17  
    Witam jezeli wdszystko poskładałes dokładnie to powinna kontrolka sama zgasnąć po którymś odpaleniu silnika . A jezeli masz jechac do jakiegoś fachowca to najpierw sie popytaj znajomych czy on to potrafi , bo ja miałem problem z polo 1,6 97r. na pełnym i miałem dwie poduchy i pojechałem do serwisu vw. to mnie bardzo zaskoczyła wiedza sarwisantów(choć sprzet mieli konkretny)jak powiedziałem co boli w aucie to to potwierdzili i skasowali mnie 250 i nara a jak poduchy świeciły tak swiecą do końca , dopiero jak koleś mnie wprowadził do seata tam mieli gorszy sprzęt a chłopaczek wykrył usterkę od razu. Więc jak masz dac to daj do sprawdzonego fachowca i nie mów co robiłeś z kierownicą , niech sam to wykryje że powodem błendu jest przerwa a nie wystrzał poduchy i wymiana na drugą .
    Pozdrowienia