Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Filmy 3D z wykorzystaniem nVidia 3D Vision już dostępne na YouTube

pseven 27 Maj 2011 12:06 1887 0
 • Filmy 3D z wykorzystaniem nVidia 3D Vision już dostępne na YouTubePrzedstawiciele koncernu nVidia ogłosili uruchomienie nowego sposobu na współdzielenie i oglądanie krótkich filmów z wykorzystaniem efektu obrazu stereoskopowego, w oparciu o technologię nVidia 3D Vision i za pośrednictwem popularnego serwisu YouTube.

  Do oglądania materiałów w ramach dedykowanego kanału niezbędne są: komputer przenośny bądź stacjonarny wyposażony w procesor graficzny i podłączony do ekranu kompatybilnego z technologią nVidia 3D Vision oraz dedykowane okulary migawkowe. Ponadto wymagane jest posiadanie przeglądarki internetowej Mozilla Firefox w wersji 4, z obsługą HTML5 i WebM oraz sterowników dla kart graficznych GeForce w wersji oznaczonej cyfrą 275 lub nowszej.

  Dostępne w ramach specjalnego kanału filmy obejrzeć można udając się pod adres: www.3DVisionLive.com/YT3D.

  Użytkownikom komputerów nieposiadającym odpowiedniego zaplecza sprzętowego niezbędnego do skorzystania z technologii nVidia 3D Vision, pozostaje możliwość oglądania materiałów skonwertowanych do formatu umożliwiającego uzyskanie efektu stereoskopowego za pomocą okularów anaglifowych. W celu wybrania domyślnego, odpowiedniego dla posiadanego sprzętu i okularów, trybu 3D w serwisie YouTube należy udać się pod adres http://www.youtube.com/select_3d_mode.

  Źródło:
  http://www.3dvisionlive.com/content/nvidia-3d-vision-pc

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  pseven
  Tłumacz Redaktor
  Offline 
  Z wykształcenia - technik elektronik. Pasja - nowe technologie. Dla portalu Elektroda opracowuje informacje produktowe z dziedziny elektroniki, elektroniki przemysłowej. W zespole Elektroda.pl od 2009 roku.
  Specjalizuje się w: webwriting, tłumaczenia instrukcji obsługi ang-pol
  pseven napisał 8465 postów o ocenie 1512, pomógł 0 razy. Jest z nami od 2009 roku.