Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie kina domowego Sony dav-tz230 do komputera.

flowek 28 Maj 2011 14:37 2514 4
  • #1 28 Maj 2011 14:37
    flowek
    Poziom 2  

Czy istnieje możliwość podpięcia tego kina do komputera? Posiada ono tylko wejście hdmi oraz euro scart.

Z góry dzięki za pomoc.

0 4
  • #2 30 Maj 2011 00:27
    agraba
    Poziom 18  

Witam,
    W tym kinie oprócz wejścia USB do podłączenia odtwarzacza MP3 nie ma żadnego wejścia. Zarówno HDMI jak EURO to są wyjścia. Istnieje możliwość podłączenia tego kina do komputera. Niektóre komputery posiadają wejście CVBS (composite video), które umożliwią Ci podłączenie go. Jednakże podejrzewam, że bardziej chodziło Ci o podłączenie komputera do tego kina. Niestety nie ma takiej możliwości.

0
  • #3 30 Maj 2011 15:42
    flowek
    Poziom 2  

Podłączając w ten sposób będę miał dźwięk z komputera w kinie?

0
  • #5 29 Cze 2013 12:45
    genek_82
    Poziom 9  

Jest możliwość podłączenia tego kina domowego do komputera i odtwarzania z komputera piosenek. Trzeba tylko dokupić adapter (przejściówkę) z euro złącze na chinch, ale ta przejściówka musi mieć przełącznik "in" - "out" i do tego jeszcze kabel z jednej strony chinch, a z drugiej jack 3,5, trzeba również na kinie ustawić na tryb TV, wszystko działa, wczoraj kupiłem takie kino i wystarczyło trochę pomyśleć jak to podłączyć (koszt adaptera 8zł).

Odświeżyłem temat, ponieważ nigdzie nie znalazłem takiego rozwiązania, a komuś może sie to przydać.

0