Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung GT-S3550 blokada telefonu

Maciek279 29 May 2011 12:27 13584 4
 • #1
  Maciek279
  Level 16  
  Witam
  Dostałem do zrobienia telefon samsung GT-S3550 po włączeniu od razu wyświetla blokada telefonu wpisz hasło przeszukałem cale opakowanie instrukcje itp. ale nigdzie nie ma tego hasła zapisanego właściciel mówi że on żadnego hasła nie ustawiał pojawiło sie to po tym jak po pewnym czasie nie używania chciał znowu używać telefonu z inna karta. Próbował jakieś kody wpisywać jakie mu przyszły do głowy ale nic nie działa.
  Próbowałem kody na reset ustawień ale nie da się wpisać * ani # po podłączeniu kabla microusb do włączonego telefonu komp w ogóle nie wykrywa że jakiś telefon jest podłączony. Niestety nspro robi ten telefon tylko po usb więc nie wiem co jeszcze można by zrobić.
  Macie jakiś pomysł co jeszcze można by zrobić??
 • #2
  RPAS
  Level 27  
  Jeżeli komputer go wykrywa wgraj nowe oprogramowanie
 • #3
  Maciek279
  Level 16  
  Maciek279 wrote:
  po podłączeniu kabla microusb do włączonego telefonu komp w ogóle nie wykrywa


  pisałem że komp go nie wykrywa po podpięciu do kabla usb i z tego powodu nie mogę wgrać nowego softu ani zrobić czegokolwiek nspro.
 • #4
  RPAS
  Level 27  
  Jeżeli komputer go wykrywa wgraj nowe oprogramowanie.

  Tel podlaczasz do kabla trzymajac *.
 • #5
  Maciek279
  Level 16  
  po podłączeniu z * komp wykrywa usb flash loader utility jednak po pojawieniu sie na ekranie "blokada telefonu wpisz hasło" urządzenie się wyłącza próbowałem nspro wykryć telefon w czasie kiedy komp wykrywa telefon jednak nspro wyświetla od razu "operation failed"