Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Lampowy wzmacniacz gitarowy Trainwreck + głośnik Celestion

MdN47 30 Maj 2011 13:35 2592 5
    MdN47
    Poziom 2  
    Mam do sprzedania wzmacniacz gitarowy zrobiony przez naszego forumowego kolegę. Sprzedaję bo moje plany polegające na zostaniu gwiazdą estrady niestety ale dalej są na etapie planów i nie sądzę aby to się zmieniło. Nie ukrywam, że dodatkowym powodem jest potrzeba gotówki dlatego cena jest moim zdaniem okazyjna.

Sam wzmacniacz wygląda tak:

[Sprzedam] Lampowy wzmacniacz gitarowy Trainwreck + głośnik Celestion [Sprzedam] Lampowy wzmacniacz gitarowy Trainwreck + głośnik Celestion [Sprzedam] Lampowy wzmacniacz gitarowy Trainwreck + głośnik Celestion [Sprzedam] Lampowy wzmacniacz gitarowy Trainwreck + głośnik Celestion [Sprzedam] Lampowy wzmacniacz gitarowy Trainwreck + głośnik Celestion [Sprzedam] Lampowy wzmacniacz gitarowy Trainwreck + głośnik Celestion

A głośnik tak:

[Sprzedam] Lampowy wzmacniacz gitarowy Trainwreck + głośnik Celestion [Sprzedam] Lampowy wzmacniacz gitarowy Trainwreck + głośnik Celestion

Do całości dołączam:
    • zapasową lampę POLAM EL84
      kabel wzmacniacz <-> głośnik
      kabel wzmacniacz <-> zasilanie
      gniazdo zasilania z uziemieniem (którego nie chciało mi się wymieniać)

Wzmacniacz to Trainwreck

Filmik jak mniej więcej brzmi oryginał -> KLIK

Ja grałem naprawdę mało... moje umiejętności są na podstawowym poziomie także macie pewność, że sprzęt jest jak nówka ;). Cena jaka mnie interesuje to ~320zł za wszystko, może się zmniejszyć w zależności jak dobrze się targujesz :D.
    andrewxxx12
    Poziom 9  
    Witam czy ma pan jeszcze ten wzmacniacz do sprzedania? prosze o kontakt 663 495 666
    MdN47
    Poziom 2  
    Tak, kontaktować proszę się ze mną przez pw.
    thereminator
    Warunkowo odblokowany
    Jak to jest Trainwreck, to ja jestem chińskim cesarzem.
    To jest co najwyżej wzmacniacz częściowo wzorowany na topologii Trainwrecka.
    Wicker
    Poziom 10  
    thereminator masz oczywiście rację, bo to sprzęt wzorowany na Trainwrecku, błąd mojego kolegi jest spowodowany prze zemnie, gdyż użyłem skrótu myślowego mówiąc Trainwreck, miałem na myśli preamp.
    Ten wzmacniacz jest mojej konstrukcji i wykonałem go dawno temu, po troszku go potem modyfikowałem (wart. kond i rezystorów) i na obecną chwilę nie jest w stanie powiedzieć dokładnie jaka to dokładnie topologia (ale cały czas wzorowana na Trainwrecku), układ sprzedałem koledze na zasadzie do dokończenia (stąd np. brak gałek). Ze swojej strony mogę zaoferować sprawdzenie wzmacniacza, ewentualnie jakieś drobne modyfikacje. Pamiętam że wzmacniacz miał korekcję gain, bas, mid, treble, master (w takiej bodaj kolejności), z tyłu znajdują się przełączniki min. wyboru impedancji kolumny (4/8), obecne gniazdo zasilające sugerowałem zmienić koledze, ale mogę to zrobić osobiście, razem z poprawnie zamontowanym przewodem ochronnym.
    Te przełączniki koło lamp służą do zmiany żarzenia aby móc zastosować europejskie ECC8x albo radzieckie odpowiedniki.
    andrewxxx12
    Poziom 9  
    Witam jestem zdecydowany na kupno prosze o decyzję i odpowiedź na maila pozdrawiam.