Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

combo gitarowe.

robgr10 08 Gru 2004 14:24 4587 34
    janek11389
    Poziom 42  
    Witam! Ja to kupiłem w OBI, ale myślę, że w sklepach gospodarczych powinno to być.
    Pozdrawiam
    robgr10
    Poziom 13  
    Witaj!

zaraz poszukam ta strone. Fajnie by bylo gdyby przy okazji oslona chronila glosnik przed urazami mechanicznymi.

Tak sie zastaawiam jak na chasis napisy wykonac. Moze by tak aluminium przeznaczone na chasis pomiedziowac, a potem napisy zrobic metoda zelazka i papieru kredowego? a potem wytrawic je? Czy b237 czy jakos tak nie zabrudzi alu z chasis ( nie zacznie z nim jakos reagowac?)

Chetnie bym zrobil same czarne bez trawienia, tylko za bardzoo nie wiem jak usunac kompletnie resztki papieru... ma ktos metode?

Pozdr,
    Robert
    cqt
    Poziom 17  
    Na oslone polecam siatke z drutu stalowego... ja tak mam i bardzo przyzwoicie wyglada z reszta we wszystkich kolumnach mojego brtat tak robimy. Siatke mozna malowac jak sie chce...
    robgr10
    Poziom 13  
    Slyszalem ze oznaczenia zagraniczne i polskie na potencjometrach nie oznaczja tego samego. Schemat jest z USA. Nie moge dostac w 3miescie potencjometrow typu C. Czy wogle powineinem takie stosowac? Jesli oznaczenia sa rzeczywiscie inne to jakie potencjometry powinienenm uzyc?

Pozdr,
    Robert