Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Whirlpool ADG 8340 - zle myje,smigla sie nie ruszaja?

pug123 01 Cze 2011 11:55 3340 3
  • #1 01 Cze 2011 11:55
    pug123
    Poziom 9  

WItam,

Mam nastepujacy problem. OStatnio dramatycznie sie pogorszyla jakosc mycia w mojej zmywarce (Whirlpool ADG 8340 ) . Duzo naczyn jest niedomytych. Przestalem stosowac tabletki i zaczelismy uzywac proszku,ale dalej efektow nie ma..
    Zona twierdzi,ze smigla sie chyba nie ruszaja,bo kilka razy otwierala zmywarke i byly w tej samej pozycji..
    Odkrecilem je lekko i przykrecilem z powrotem,bo one chyba sa "napedzane" woda tak? Moze nie ma cisnienia i sie nie kreca?

Prosze o jakakolwiek pomoc.

Z drugiej strony zastanawiamy sie nad nowsza zmywarka i b.ekonomiczna nad modelem: Ariston LF-Z 3384 IX-HA. Czy to dobry wybor?

Z gory dziekuje!

Dodano po 1 [godziny] 23 [minuty]:

Hmm z tego co widze to moze byc male cisnienie na smiglach i pompa do wymiany... Chyba lepiej rozgladne sie za nowa juz.

Mod. ROBSON33
    Regulamin 3.1.13. (10.9, 15)
    Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    Proszę poprawić post nie usuwając powyższego wpisu .

0 3
  • #2 02 Cze 2011 15:45
    egon42
    Poziom 37  

Może też być też że zmywarka pobiera za mało wody wtedy pompa pompuje wodę z powietrzem i efekt będzie podobny.
    Po 2 diagnostyka nie polega na "chyba" trzeba samemu sprawdzić czy łopaty się obracają czy nie.

0
  • #3 02 Cze 2011 23:30
    zhudomel
    Specjalista AGD

A otwory w śmigłach nie są czasem zatkane?

0
  • #4 03 Cze 2011 00:01
    movzx
    Poziom 39  

Mogą być otwory jak wyżej napisano, może być ogólnie zatkany lub rozszczelniony układ, padnięty kondensator w pompie (jeśli jest, bo się nie doszukałem). Nie słychać czy śmigła się kręcą?

0