Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amilo xi 3650 jak rozebrać.

01 Cze 2011 19:12 3003 5
  • Poziom 2  
    Mam problem ;( Odkręciłem wszystkie możliwe śrubki w amilo xi 3650 a nadal gdzieś po środku (na górze przy touchpadzie) coś trzyma nie chcę szarpać bo jeśli coś zniszczę to będzie do wyrzucenia. Pomóżcie ;( Chce wymienić procesor na 2x wydajniejszy ale radiator jest nie do zdjęcia (rusza się ale chyba coś go trzyma w środku dlatego rozkręcam całego lapa.
  • Poziom 24  
    Żeby zdjąć radiator odkręcasz 4 śruby naokoło procka i jedna śrubę przy grafice i jedna przy chipsecie. Dodatkowy musisz odkręcić wiatrak. Tyle. Cała filozofia. A to że trzyma to może to być to stara pasta na procku.
  • Poziom 2  
    Masz rację zdjąłem wkońcu ten radiator teraz pytanie czy Intel Dual Core 2 t4500 jest obsługiwany przez amilo xi 3650 ? Wiem że jest tam socket P ale nie mam pewności.
  • Poziom 2  
    Nasuwa się kolejny problem bo po wstawieniu procesora i odpaleniu komputera to komputer caly czas się resetuje :( lub jak odpali się system to nie działa wifi ani myszka. Pomóżcie jak tylko się da to jest dla mnie bardzo ważne.
  • Poziom 18  
    Witam, chcę wymienić baterię biosu. Odkręciłem od spodu wszystkie śruby, zdjąłem wszystkie klapki i nie wiem jak postępować dalej, nie chciałbym czegoś uszkodzić. Bardzo proszę o bardziej szczegółowy opis demontażu, abym mógł wymienić bateryjkę.
    Pozdrawiam.