Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Prestige aps400 uzbrajanie głośne alarmu

01 Cze 2011 21:31 1755 5
  • Poziom 2  
    Witam serdecznie.

Czy ktos z Was przerabial temat odnosnie glosnego/cichego uzbrajania alarmu za pomoca pilota?

Bardzo mi zalezy aby ustawic glosne.
    Rozkopalem cala instalacje i znalazlem przelacznik serwisowy ale niestety nie znam komenty, ktora odpowiadala by temu uzbrojeniu alarmu.

P.S. problem zaczal sie po wymianie syreny - bo stara oryginalna juz byla padnieta.

Z gory dzieki za cenne uwagi - Pozdrawiam.
  • Poziom 9  
    Ja mam alarm Cobra. Model inny ale rozwiązanie może to samo.
    Odłącz kleme i załóż ponownie i w ciągu 5 sekund musisz uzbroić alarm przyciskiem na pilocie. Nie znam Twojego modelu ale warto spróbować
  • Poziom 43  
    Przytrzymaj dłużej przycisk zamykania. Po wymianie syreny alarm sam się nie przestawił, albo ubite wyjście na syrenę albo źle podłączone. Po zadziałaniu alarmu syrena wyje?
  • Poziom 2  
    Niestety nic nie pomoglo.

Przytrzymujac dlugo przycisk alarmu syrena zaczyna wyc dlugo, dlugo...

Po wymianie syrenki uzbrajanie glosne dzialalo prawidlowo ale syrenka byla zdecydowanie zbyt cicha - prawie nieslyszalna, co w ogole nie spelniala swojej funkcji, wiec postanowilem zmienic na inna - taka ktora byla montowana w nowszych modelach alarmu i okazuje sie, ze tam glosne uzbrajanie juz nie dziala i ponoc przelacznikiem serwisowym nalezy ja zaprogramowac.
    Tylko jak? :(
    Niestety ale potrzebuje koment ile razy przytrzymac, przelacznik serwisowy aby ta funkcja byla aktywna.

• Moderator Zabezpieczeń Pojazdów
    Być może zamontowałeś syrenkę z tzw "soft startem". Pierwsze piknięcie jest bardzo ciche.
    Prestige domyślnie aktywuje się głośno, ciecha aktywacja wymaga dłuższego przytrzymania przycisku pilota.
    W załączniku instrukcja: