Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Płyta indukcyjna - Gorenje, Amica, czy Teka?

01 Cze 2011 23:29 15113 12
  • Poziom 2  
    zwykły człeku, widzę, że to zupełnie inne propozycje - same mastercooki. NIe jestem znawcą, więc nie wiem, na co głównie powinienem zwrócić uwagę. Podpowiedz proszę i napsiz też, czy wskazane przez mnie modele dyskwalifikujesz.
  • Poziom 20  
    Nie dyskwalifikuję, ale uważam, że za pieniądze, które chcesz wydać możesz mieć coś wiecej niż standard. Podane przeze mnie modele są w moim mniemaniu lepsze jakościowo, tańsze w serwisie (w razie czego) i mają ciekawsze rozwiązenia dając więcej możliwości - zwłaszcza modele I4DE64ZS lub I4DE64Z2S. Poza tym Mastercook należy do grupy, która jest liderem w indukcjach w Europie.
  • Poziom 1  
  • Poziom 20  
    No to może powinieneś podciągnąć się trochę w tym, kto ma najbardziej zawansowane płyty indukcyjne w Europie i kto w związku z tym jest technologicznym liderem. Może napiszesz jeszcze kto jest prekursorem tego sposobu grzania w agd. Przy okazji napisz też proszę kto ma na chwilę obecną najbardziej zaawansowaną płytę indukcyjną na rynku - tak ze 2 modele chociaż.
    PS. Nie pisałem w wielkiej litery z lenistwa i pośpiechu, a nie niewiedzy. I skończ z ironią, bo jako moderatorowi Tobie nie wypada. Powinieneś wręcz podnosić poziom wypowiedzi, no ale przecież sam świetnie o tym wiesz.
  • Moderator Elektrotechnika
    zwykły człek napisał:
    No to może powinieneś podciągnąć się trochę w tym,
    Nie pisałem w wielkiej litery z lenistwa i pośpiechu, a nie niewiedzy. Powinieneś wręcz podnosić poziom wypowiedzi, no ale przecież sam świetnie o tym wiesz.

Zazwyczaj to zaczyna się od siebie a dopiero póżniej wskazuje innych, bo takie podejście niepotrzebnie wywołuje emocje.
  • Poziom 20  
    Rozumiem merytoryczne argumenty, ale w tamtej wypowiedzi takich nie zaznałem.
  • Poziom 20  
    Nic dodać, nic ująć. To już nie pierwszy raz, kiedy to ktoś wypowiada się na temat płyt indukcyjnych i potem nie jest w stanie odpowiedzieć na zadane kontr pytania i argumenty. Przykre, ale jest też pozytyw - przynajmniej widać kto ile wie.
  • Poziom 26  
    powiem tylko że Bosch i Gagenau ma płytę która posiada 48 cewek rozmieszczonych na całej powierzchni płyty + kolorowy wyświetlacz co daje możliwość gotowania na dowolnym garczku już od 8cm w dowolnym miejscu na płycie .....
  • Poziom 1  
  • Poziom 20  
    skryn napisał:
    Hiszpanie? Nie może być...
    No widzisz nie Hiszpanie, a Francuzi i tu kolejny raz się wyłożyłeś. A że Francuzi teraz należą do Hiszpanów to... .
    skryn napisał:
    Na razie nie widzę sensu dyskutowania ze zwykłym sprzedawcą sprzętu AGD.
    A skąd Ty możesz wiedzieć kim ja jestem - to po pierwsze. A po drugie to już raz zadałem Ci pytanie serwisowe dotyczące różnic pomiędzy 3 pozornie takimi samymi płytami i jakoś nie uzyskałem od Ciebie odpowiedzi. Gdybyś wiedział o czym piszę i znał odpowiedzi, to byś napisał i nie zasłaniał się "brakiem sensu dyskutowania" (swoją drogą brawo za dyplomatyczne wybrnięcie) ;). A tak poza tym to chyba Ci coś zrobili, że tak ich nie lubisz - co nie dostałeś umowy serwisowej, czy Ci ją zabrali?
    sujka5 napisał:
    Gagenau ma płytę która posiada 48 cewek rozmieszczonych na całej powierzchni płyty + kolorowy wyświetlacz co daje możliwość gotowania na dowolnym garczku już od 8cm w dowolnym miejscu na płycie
    Brawo sujka5, ale to tylko 1 płyta, jest jeszcze jedna o podobnym wyposażeniu i możliwościach.

Zobacz skryn można napisać tak mało i treściwie zamiast wywodów i wycieczek kim to ja nie jestem. Nic do Ciebie stary nie mam, ale daj sobie czasem na wstrzymanie, jak nie jesteś pewien odpowiedzi, albo gdy tylko Ci się wydaje, że będziesz miał rację. Ja jak się pomylę, to się do błedu potrafię przyznać, co już chyba miałeś okazję sam zauważyć. A jak uważasz inaczej niż inni to napisz dlaczego. Zresztą każdy ma prawo do własnego zdania. Ja pisze swoje, Ty pisz swoje. Decyzje i tak podejmie forumowicz.
  • Poziom 1