Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centralka NOXON T3, dodatkowy kanał - przeróbka na krótkie wciśnięcie przycisku

02 Cze 2011 09:52 3001 6
  • Poziom 10  
    Witam,
    mam zamontowany sterownik zamka centralnego NOXON T3. Sterownik ten posiada dodatkowy kanał do otwierania klapy bagażnika i osobny przycisk na pilocie do tego. Wszystko podłączyłem i działa elegancko, jednak żeby otworzyć klapę trzeba przycisk od otwierania klapy przytrzymać przez ok. 3 sekundy. Czy orientuje się ktoś czy da się to tak przerobić żeby nie trzeba było trzymać tego przycisku przez te kilka sekund tylko żeby wystarczyło krótkie naciśnięcie?

Z góry dzięki za podpowiedzi :D
  • Poziom 43  
    Nie da się, to jest celowo zrobione
  • Poziom 10  
    Czemu tak jest celowo zrobione? Dziwne to trochę i mnie irytuje, stoję przed klapą i trzymam przez 3 sekundy wciśnięty przycisk... W tym czasie to już bym sobie kluczykiem otworzył ;-)
  • Poziom 43  
    Żebyś przypadkowo nie otworzył
  • Poziom 10  
    Do zamknięcia i otwarcia drzwi wystarczy krótkie wciśnięcie przycisku i nigdy przypadkowo nie otworzyłem ani nie zamknąłem. Powiedzmy że bagażnika też przypadkowo nie otworzę, na prawdę nie da się tego przerobić??
  • Pomocny post

Moderator Zabezpieczeń Pojazdów
    Da się wszystko przerobić - tylko prościej zmienić centralkę na taką, która spełnia Twoje oczekiwania.
    Przerobienie chińskiego Noxona T3 będzie kilka razy droższe od zakupu gotowego urządzenia - do tego trzeba dysponować odpowiednią wiedzą.
    Praktycznie musisz zbudować sterownik od nowa, bo "zawartość" procesora to tajemnica producenta.
    Tu nie wystarczy zmienić kondensatora na "mniejszy".
  • Poziom 10  
    Ok, skoro piszecie że się nie da to zostawiam jak jest. Myślałem właśnie że wystarczy coś podmienić i będzie ok.