Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Volkswagen Golf MK. 4 , 3-drzwi, Nie działa elektryka szyb, oświetlenie wnętrza.

Sykes1 02 Jun 2011 17:34 4261 6
 • #1
  Sykes1
  Level 2  
  Serdecznie witam wszystkich forumowiczów, chciałbym was prosić o pomoc bo mam mały problem z moim samochodem. Zacznę od początku, wczoraj wypadł mi włącznik oświetlenia wnętrza samochodu (Ten umieszczony na środku, przesuwny ). Światło się świeciło więc zrobiłem coś prawdopodobnie bardzo głupiego, uderzyłem w niego z pięści i wtedy zgasł. Nie wiem czy już wtedy przestały działać szyby, dzisiaj rano wsiadam do samochodu patrzę a na desce świeci się kontrolka otwartej klapy tylnej mimo że jest zamknięta, myślę błahostka - jadę dalej a tu niespodzianka nie mogę otworzyć okna. Po oględzinach stwierdziłem że nie działają też w ogóle oświetlenie wewnątrz i elektryczne lusterka. Co może być przyczyną moich problemów? Z góry dziękuje za wszystkie opinie.
 • #2
  mota88gb
  Level 19  
  Przyczyn twoich problemów może być wiele. Zacznij od podłączenia auta pod kod komputer i sprawdzeniu w szczególności modułu komfortu.
 • #3
  milejow
  Level 43  
  mota88gb wrote:
  Przyczyn twoich problemów może być wiele. Zacznij od podłączenia auta pod kod komputer i sprawdzeniu w szczególności modułu komfortu.

  A może sprawdzić najpierw bezpieczniki???
 • #4
  mota88gb
  Level 19  
  Myślałem że to oczywiste dla każdego.
 • #5
  Sykes1
  Level 2  
  Sprawdzałem, jeśli to jest problem na poziomie komputera to kaszana, bo nie dysponuje sprzętem poza tym nie wiem czy są u mnie w okolicy tacy spece ;/
 • #7
  Marosped
  Level 10  
  Witam lusterka i podświetlenie przełączników działają bez podłączonego modułu komfortu tylko oczywiście po przekręceniu kluczyka