Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Volkswagen Golf MK. 4 , 3-drzwi, Nie działa elektryka szyb, oświetlenie wnętrza.

Sykes1 02 Jun 2011 17:34 4261 6
    Sykes1
    Level 2  
    Serdecznie witam wszystkich forumowiczów, chciałbym was prosić o pomoc bo mam mały problem z moim samochodem. Zacznę od początku, wczoraj wypadł mi włącznik oświetlenia wnętrza samochodu (Ten umieszczony na środku, przesuwny ). Światło się świeciło więc zrobiłem coś prawdopodobnie bardzo głupiego, uderzyłem w niego z pięści i wtedy zgasł. Nie wiem czy już wtedy przestały działać szyby, dzisiaj rano wsiadam do samochodu patrzę a na desce świeci się kontrolka otwartej klapy tylnej mimo że jest zamknięta, myślę błahostka - jadę dalej a tu niespodzianka nie mogę otworzyć okna. Po oględzinach stwierdziłem że nie działają też w ogóle oświetlenie wewnątrz i elektryczne lusterka. Co może być przyczyną moich problemów? Z góry dziękuje za wszystkie opinie.
    mota88gb
    Level 19  
    Przyczyn twoich problemów może być wiele. Zacznij od podłączenia auta pod kod komputer i sprawdzeniu w szczególności modułu komfortu.
    milejow
    Level 43  
    mota88gb wrote:
    Przyczyn twoich problemów może być wiele. Zacznij od podłączenia auta pod kod komputer i sprawdzeniu w szczególności modułu komfortu.

A może sprawdzić najpierw bezpieczniki???
    mota88gb
    Level 19  
    Myślałem że to oczywiste dla każdego.
    Sykes1
    Level 2  
    Sprawdzałem, jeśli to jest problem na poziomie komputera to kaszana, bo nie dysponuje sprzętem poza tym nie wiem czy są u mnie w okolicy tacy spece ;/
    Marosped
    Level 10  
    Witam lusterka i podświetlenie przełączników działają bez podłączonego modułu komfortu tylko oczywiście po przekręceniu kluczyka