Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Turte Beach Ear Force PX3 i Z6A - słuchawki dla graczy

piokrza 02 Cze 2011 21:48 852 0
  • Turte Beach Ear Force PX3 i Z6A - słuchawki dla graczy Turte Beach Ear Force PX3 i Z6A - słuchawki dla graczy Turtle Beach wprowadza właśnie dwa nowe zestawy słuchawkowe Ear Force przeznaczone dla graczy. PX3 to bezprzewodowy zestaw dedykowany dla PS3 i Xbox 360, natomiast Z6A to zestaw multi-głośnikowy z systemem Surround Sound. Oba będą miały swój debiut na tegorocznej wystawie elektroniki użytkowej Electronic Entertainment Expo (E3) w Los Angeles, Kalifornia w dniach 7-9 czerwca 2011.

    Ear Force PX3 to programowalny, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, który posiada 18 wbudowanych ustawień audio, co z kolei pozwala każdemu graczowi na wybór indywidualnego poziomu dźwięku. Ponadto posiada Sonic Lens z Sound Field Expander, które to rozszerzają lub zawężają pole dźwięku, aby skupić się na konkretnych częstotliwościach oraz Ear Guard z technologią Blast Limiter, które ograniczają intensywność ogłuszającego dźwięku. Posiada wbudowany akumulator, dostarczając ponad 10 godzin pracy. Zaprojektowany przede wszystkim do użycia z konsolą Play Station 3, model Ear Force PX3 pracuje również z Xbox 360 oraz komputerami z oprogramowaniem Windows/Mac.

    Ear Force Z6A jest wyposażony w osiem głośników, włączając w to podwójne subwoofer'y, które mają dostarczać realistyczny dźwięk bezpośredni dla lepszych wrażeń słuchowych. Głośniki są skierowane akustycznie pod kątem w stronę uszu użytkownika, co pozwala graczom na zidentyfikowanie krytycznych sygnałów dźwięku z każdego kierunku. Z6A cechują duże poduszki i lekkość obudowy. Zestaw współpracuje też z Xbox 360 przy wykorzystaniu opcjonalnego zestawu kabli.

    Zestawy słuchawkowe Ear Force PX3 i Z6A mają być dostępne w lecie w cenach $149,95 i $99,95.

    Link