Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nissan Sunny/Almera 1,4 klimatyzacja/koła pasowe

krzysiekgro 03 Jun 2011 09:35 1697 5
 • #1
  krzysiekgro
  Level 10  
  Witam,
  na którym kole pasowym wału (z 3-ch) powinien znaleźć się pasek od kompresora klimatyzacji w Nissanie Almera/Sunny 1,4 ?
 • #2
  jerry1960
  Level 36  
  Na tym kole do którego przyłożysz liniał (linijkę lub coś prostego) i będzie patrzył w koło pasowe kompresora.
 • #3
  krzysiekgro
  Level 10  
  Wszystko ładnie pięknie, ale wychodzi mi na środkowym kole, które jest zajęte przez pompę wody i pompę wspomagania i raczej kolejna rzecz napędzana tym paskiem nie miałaby (chyba) racji bytu.
 • Helpful post
  #4
  jarciu11
  Level 19  
  od rozrzadu. pierwszy pasek alternator - drugi pasek pompa wody pompa wspomagania pasek 3 spręzarka klimatyzacji naciag rolką. z tego co pamietam tak było.. almera
 • #5
  AntyOwik
  Level 17  
  A co tu pamiętać. Pierwsza porada kolegi jerry1960 wyczerpuje temat. Jak ktoś jej nie rozumie to tylko pismo obrazkowe może pomóc. No i nie czytał zasad tego forum.
  Czyli lipa ale tu będzie trolowanie jak znam życie.
 • #6
  krzysiekgro
  Level 10  
  Widzę,że kolega AntyOwik nie ma pojęcia o czym rozmawiamy. Każdy umie to przeczytać i rozumie,ale u mnie jest ten problem,że po "przyłożeniu linii", koło pasowe kompresora wychodzi w złym miejscu. Problem rozwiązełem i polegał on na tym,że łapa od kompresora prawdopodobnie była nie od tego silnika. Teraz mam drugą, pasuje idealnie i wszystko już chodzi.Pozdrawiam.