Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Sprawny Laptop Benq p52

mlynarczyk.mj 03 Cze 2011 16:02 1471 1
  • #1 03 Cze 2011 16:02
    mlynarczyk.mj
    Poziom 2  

Dzień dobry,
    mam na sprzedaż kilkuletniego laptopa BENQ p52, jest na chodzie od około 3 lat.

Wady:
    Jedyna wpływająca na użytkowanie: Nie działający napęd dvdrw (działa raz na 10-15 razy... )
    Pozostałe jakie zauważyłem to starte przyciski spacji oraz lewy shift, poza tym delikatnie porysowany plastik w miejscu na prawy nadgarstek, efekty normalnego użytkowania, "uszczerbki" te nie wpływają na użytkowanie laptopa.

Wszystkie porty są w pełni sprawne.

- procesor: AMD Turion 64 X2 Mobile Technology TL-52 (link do info: http://benchit.pl/procesory/AMD/Turion+64+X2/TL-52)
    - dysk twardy: 100 GB
    - pamięć RAM: 2GB Kingston 677 MHz SO-DIMM (2 x 1024 MB) (możliwe że jest 800Mhz, jednak komp i tak obsługuje 677:)
    - przekątna ekranu: 15,4" UltraVivid widescreen display, 1280x800 niematowa
    - karta graficzna: ATI Mobility Radeon X1600 (256 MB pamięci wbudowanej, 256 MB zapożycza z systemu)
    - karta dźwiękowa: zintegrowana
    - karta sieciowa
    - WiFi
    - Bluetooth
    - system operacyjny: Windows XP Home Edition (mogę dołączyć do laptopa, kwestia rozmowy)
    - zasilacz
    - pilot
    - bateria (leży nieużywana, bez ograniczania poboru energii trzyma laptopa przy życiu około 45 minut)

Widoczne na zdjęciach podkładka chłodząca i myszka, nie są na sprzedaż.

Zdjęcia:

[Sprzedam] Sprawny Laptop Benq p52
    [Sprzedam] Sprawny Laptop Benq p52 [Sprzedam] Sprawny Laptop Benq p52 [Sprzedam] Sprawny Laptop Benq p52

Sprzęt znajduje się obecnie w Poznaniu. Niewysoka cena, zapraszam do pisania PW. Pozdrawiam.

Wskaż interesującą Cię cenę. [M]

• #2 26 Sie 2011 15:27
    mlynarczyk.mj
    Poziom 2  

zdążyłem już zapomnieć o tym temacie, a ciągle dostaje oferty, laptop sprzedany za 650zł, razem około 8 ofert od 300 do 650.

serdecznie pozdrawiam.