Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

corsa c 1.0 z10xep sterownik silnika wymiana

03 Cze 2011 16:41 5280 7
  • Poziom 2  
    Witam mam pyatnie musze zmienić sterownik silnika bo padł, mam zamiar kupić używany w internecie, pytanie brzmi czy numery wszytstkie muszą sie zgadać jak jest z kompatybilnością tych sterowników ?
    Pozdrawiam z gór..
  • Poziom 21  
    Teoretycznie każdy powinien pasować od silnika z serii Z, w najgorszym razie kwestia doprogramowania
  • Poziom 2  
    znalazłem na necie z corsy d o tym samym nr silnika czyli z10xep myślisz że by siadło?
  • Poziom 21  
    Do silnika Z20LET pasował od Z12XE, wszystkie "Zetki" powinny pasować, kwestia tylko programu, jaki ma się w sterowniku znaleźć
  • Poziom 2  
    wiesz może jaki byłby koszt wgrania innego programu i czy jest to wielki problem?
  • Poziom 21  
    Koszt od 50 do 200 pln, czy to wielki problem ? wg mnie nie. Każde ASO powinno ogarnąć.
    Mi kolega wgrywał za grosze, ale nie Twoje strony. A szkoda, bo skierowałbym Cię do niego.
  • Poziom 2  
    jak pojechałem do elektronika to kazał szukać dokładnie tych samych parametrów na etykiecie a nigdzie niema tego "jedynego" :) dlatego stwierdziłem że się trochę zorientuje w temacie bo inaczej to byłbym głęboko w d... chyba że oryginał w ASO
  • Poziom 1  
    Mam problem z dobraniem sterownika silnika do CORSY C 1.0 mój numer jest następujący 0 261 208 393 WB czy mogę założyć sterownik o innych numerach i czy da się go zapisać ? PROSZĘ O POMOC W TEJ SPRAWIE...