Doświadczonym programistą nie jestem ale chyba mogę co nieco pomóc
Masz dwie formy Form1 i Form2 i na nich po TButtonie,
Na początek dodajesz drugą formę
file->new->form
Masz już teraz 2 formy
Dodajesz na każdą formę przycisk i wpisujesz
w TButtonie1 na Form1
Zaloguj się, aby zobaczyć kod
a w drugiej formie w w 2 Buttonie wpisujesz
Zaloguj się, aby zobaczyć kod
A jeszcze lepiej gdy w 2 formie wpiszesz zamiast
Form2.Hide; -> Form2.Close;
Dlaczego tak to już zapraszam do lektury a może wystarczy troszkę doświadczenia
Nie wiem w jakim Delphi piszesz ale podczas kompilacji i mając 2 formy powinien kompilator zapytać się czy dodać je do projektu jeśli tak się niestanie wystarczy dodać:
w
formie1 w sekcji
implementation
uses Unit2;
A w 2 formie w tej samej sekcji co poprzednio tylko
uses Unit1;
A jak to działa to w załączniku tylko exe-lka
Pozdrawiam