Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Karta pamięci Micro SD 4GB HC

koki99 04 Cze 2011 07:58 2129 3
  • #1 04 Cze 2011 07:58
    koki99
    Poziom 11  

Witam.
    Mam problemy z karta pamięci Micro SD 4GB HD mianowicie często podczas przesyłania plików miedzy telefonem, a komputerem komputer wyświetla mi informacje ,,Błąd danych CRC ".
    Wtedy telefon, komputer, ani aparat cyfrowy nie odczytuje karty, pomaga mianowicie jej format, lecz nie na długo, gdyż po jakimś czasie znów zmienia swoje rozszerzenia (format robię w telefonie, gdyż nie odczytuję danych zawartych na niej ale ją wykrywa).
    Pozdrawiam.

Proszę zmienić temat wiadomości na zgodny z regulaminem. tino2003

0 3
  • #2 04 Cze 2011 09:15
    Brzymeq
    Poziom 32  

Nie za bardzo po polsku to napisałeś, ale chyba zrozumiałem że cały czas są problemy z karta pamięci. Formatowanie nie pomaga, problem wraca. Nie ma tu żadnej głębokiej filozofii, skoro format nie pomaga to karta do śmietnika, nic z nia nie zrobisz.

0
  • #3 04 Cze 2011 09:18
    RPAS
    Poziom 16  

Ewentualnie spróbuj tą kartę czytać w czytniku zewnętrznym jeśli będzie w porządku to zmniejsz szybkość transferu a jeżeli i to nie pomorze to karta do wymiany.

0
  • #4 04 Cze 2011 09:22
    koki99
    Poziom 11  

Karta ta była także używana w aparacie cyfrowym(samsung ES17) i nigdy tego problemu nie było . Korzystam z telefonu samsung Avila , czy ta ma jakiś wpływ na to ?

0