Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Romet 727. iskra jest,brak paliwa w cylindrze

04 Cze 2011 07:58 2937 7
  • Poziom 8  
    Witam.Ostatnio zepsuł mi się skuterek a mianowicie gdy odpalam łapie ale nie chce odpalić,po chwili bawienia się odpali i jak odpali to chodzi normalnie,zgasi się go i znów to samo.Iskra jest na świecy,ale sucha-brak paliwa w cylindrze,gaźnik czyszczony.Gdzie może tkwić problem i jak go naprawić???Romet 727, 65cc, 2007r
  • Poziom 21  
    Yyy ale wisz jakby świeca mokra była to by wtedy mogło coś nie grać bo sucha to ona ma być i nie świadczy to o braku paliwa w cylindrze (jak chcesz to sprawdzić to nie załóż na świece fajki to świeca bedzie mokra). Wg mnie ten okres "bawienia" to po prostu czas na rozgrzanie silnika gdy się podgrzeje już wtedy normalnie pracuje. Ma on jakąś przysłonke ssania np dźwignie na gaźniku lub coś dodatkowego koło przełączników na kierownicy?
  • Poziom 8  
    To raczej nie jest okres rozgrzania ponieważ nawet jak go odpalę przejadę parę km i zgaszę i to samo.A od ssania nie ma nic bo jest automatyczne raczej.
  • Poziom 21  
    A spróbuj przysłonić wlot do filtra powietrza czymś ale nie całkiem tak od połowy do 2/3, jak odpali bez większych porblemów to sprawdź czy ten model nie ma gdześ przysłony rozruchowej. Bo to jest głupie że tylko nie chce odpalać, a pracuje ok.
  • Poziom 14  
    Jakiego koloru jest świeca?
  • Poziom 8  
    Czarna, przeczyszczałem ją.
  • Poziom 14  
    A próbowałeś zmienić świece?, bo na to wygląda że świeca zła
  • Poziom 16  
    Przeczyść układ paliwowy.