Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Płyta główna w aparacie fotograficznym canon EOS1000D

04 Cze 2011 13:25 1583 5
  • Poziom 7  
    Witam wszystkich. Mam pytanie dotyczące tego aparatu. Mianowicie ktoś zasugerował mi, że muszę wymienić płytę główną, niestety nie mam w okolicy żadnego serwisu naprawy aparatów. Chciałabym się dowiedzieć ile mniej więcej wyniósłby koszt wymiany takiej płyty głównej?

Proszę uzupełnić tytuł postu- zgodnie z regulaminem pkt.3.1.15 [dzimi]
  • Poziom 9  
    http://www.opto-technika.pl/ polecam sprawdzić i wypytać, bo wycenę robią za darmo. Sądzę, że w okolicy 300-500 zł.

Aparat upadł, albo miał inną nieprzyjemną przygodę?
  • Poziom 7  
    nic z tych rzeczy. mój znajomy trochę grzebał pod lustrem więc może od tego aparat się uszkodził?

Moderowany przez Dzimi:

Proszę stosować się do poleceń moderacyjnych. Regulamin pkt.3.3. Niestosowanie się do polecenia moderacyjnego może skutkować ostrzeżeniem.

• Poziom 9  
    Nie wykluczone. Mógł zawadzić o matryce, albo uszkodzić zawias lustra. Możliwe, że uszkodzenie jest błahe i nie trzeba będzie nic wymieniać, ale bez przyjrzenia się temu z bliska trudno powiedzieć. Polecam udanie się do serwisu ;)
  • Poziom 7  
    rzeczywiście lustro nie zatrzaska się. Mam nadzieję, że nie jest to nic poważnego.

Moderowany przez Dzimi:

Udzielam #1 ostrzeżenia - regulamin pkt.3.3.

• Poziom 9  
    jeżeli lustro jest oberwane, albo uszkodzony jest mechanizm lustra, to nie powinno to wynieść więcej niż 100zł w uczciwym serwisie ;) samemu odradzam majsterkowanie przy mechanizmach aparatu.