Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

IMMOBILIZER NISSAN P-11 144

05 Cze 2011 09:23 6610 1
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich.
    Temat był poruszany niejednokrotnie, niestety nie znalazłem nic co by pomogło w przypadku mojej primery.Auto stoi od tygodnia...Sprawa banalna,odłączyłem baterię żeby wyczyścić klemę była zaśniedziała po podłączeniu kręci ale nie odpala.Czerwona lampka na podszybiu pali się ciągłym śiatłem.Próbowałem resetować przez odłączanie baterii na ponad 24h,zwierałem styki w złączu diagnostycznym pokasowało jakies błędy ale został jeden którego nie idzie wykasować: 1610.Pisałem do kilku kolegów z tego forum na PW którzy mięli podobny problem ale bezskutecznie.Najprościej byłoby zacholować auto do serwisu ale mieszkam w anglii na wygnajewie i pewnie koszty przekroczyłyby wartość autka.Pomóżcie!!
    Świerzak na forum.
  • Poziom 2  
    Rozbebeszyłem lewą stronę i jedynie co znalazłem godnego uwagi było pod tunelem (zdj.1) Wygląda to na sterownik silnika, nie znam się. Naklejka jaka się na tym znajduje (zdj.2) Na skrzynce z bezpiecznikami jest taka nalepka (zd.3 i 4) Tabliczka znamionowa z pod maski (zdj.5) i kluczyk (zdj.6)
    Auto jest z 2000r. 1.8 benzyna, nie wiem gdzie znależć informacjie o NATS czy NATS 1 czy NATS 2.
    Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.

IMMOBILIZER NISSAN P-11 144 IMMOBILIZER NISSAN P-11 144 IMMOBILIZER NISSAN P-11 144 IMMOBILIZER NISSAN P-11 144 IMMOBILIZER NISSAN P-11 144 IMMOBILIZER NISSAN P-11 144

Post poprawiony mod.[CameR]