Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Chrysler voyager 99r 2.5TD podpięcie alarmu pod zamek centralny

05 Jun 2011 16:21 7381 5
  • Level 2  
    Witam .
    Czy mógłby ktoś mi pomóc jak podłączyć alarm (czy jest sterowany plusem czy minusem )do centralnego zamka + krańcówkę.Prosił bym o dokładny opis jak to zrobić.Z góry dziękuję za pomoc.Pozdrawiam
  • Level 43  
    Biało/zielony z wiązki drzwi kierowcy, masa zamyka, masa przez1,5koma otwiera
  • Level 2  
    Chrysler voyager 99r 2.5TD podpięcie alarmu pod zamek centralny Chrysler voyager 99r 2.5TD podpięcie alarmu pod zamek centralny Chrysler voyager 99r 2.5TD podpięcie alarmu pod zamek centralny Chrysler voyager 99r 2.5TD podpięcie alarmu pod zamek centralny Chrysler voyager 99r 2.5TD podpięcie alarmu pod zamek centralny Chrysler voyager 99r 2.5TD podpięcie alarmu pod zamek centralny Chrysler voyager 99r 2.5TD podpięcie alarmu pod zamek centralny Chrysler voyager 99r 2.5TD podpięcie alarmu pod zamek centralny Chrysler voyager 99r 2.5TD podpięcie alarmu pod zamek centralny Chrysler voyager 99r 2.5TD podpięcie alarmu pod zamek centralny

Dodano po 11 [minuty]:

Witam
    Przewód biało zielony jest tylko w drzwiach ,zrobiłem zdjęcia gdzie prosił bym o naprowadzenie gdzie mam szukać czy jest sterowany central plusem czy minusem.Ponieważ biało zielonego przewodu tam nie znalazłem we wiązkach.W przesłanych zdjęciach jest kostka jak ją podłączyć, żeby czegoś nie spalić.Znalazłem też wzmiankę, że jest możliwość podłączenia pod przekażniki lub pod wiązkę,tylko jakie przewody?.Prosił bym o bardzo przejrzystą odpowiedz krok po kroku.Z góry dziękuję za informację.Pozdrawiam

Dodano po 4 [minuty]:

Dodano po 5 [minuty]:

7791krzysiek wrote:
    Chrysler voyager 99r 2.5TD podpięcie alarmu pod zamek centralny Chrysler voyager 99r 2.5TD podpięcie alarmu pod zamek centralny Chrysler voyager 99r 2.5TD podpięcie alarmu pod zamek centralny Chrysler voyager 99r 2.5TD podpięcie alarmu pod zamek centralny Chrysler voyager 99r 2.5TD podpięcie alarmu pod zamek centralny Chrysler voyager 99r 2.5TD podpięcie alarmu pod zamek centralny Chrysler voyager 99r 2.5TD podpięcie alarmu pod zamek centralny Chrysler voyager 99r 2.5TD podpięcie alarmu pod zamek centralny Chrysler voyager 99r 2.5TD podpięcie alarmu pod zamek centralny Chrysler voyager 99r 2.5TD podpięcie alarmu pod zamek centralny

Dodano po 11 [minuty]:

Witam
    Przewód biało zielony jest tylko w drzwiach ,zrobiłem zdjęcia gdzie prosił bym o naprowadzenie gdzie mam szukać czy jest sterowany central plusem czy minusem.Ponieważ biało zielonego przewodu tam nie znalazłem we wiązkach.W przesłanych zdjęciach jest kostka do podłączenia pod alarm jak ją podłączyć, żeby czegoś nie spalić.Znalazłem też wzmiankę, że jest możliwość podłączenia pod przekażniki lub pod wiązkę,tylko jakie przewody?.Prosił bym o bardzo przejrzystą odpowiedz krok po kroku.Z góry dziękuję za informację.Pozdrawiam

Dodano po 4 [minuty]:

• Level 43  
    Pisałem wyżej, że sterowanie masą a wiązka drzwi kierowcy wychodzi z przedniego słupka przy lewej nodze kierowcy, to chyba logiczne. Jak chcesz sterowanie czystą masą to możesz wpiąć się w przekaźniki zaznaczone na zdjęciu, jeden zamyka, drugi otwiera(nie pamiętam który co robi):
  • Level 2  

Czyli coś takiego jak na zdjęciu

Dodano po 17 [minuty]:

7791krzysiek wrote:

Czyli coś takiego jak na zdjęciu na dwóch poniższych przekażnikach, górnego przekażnika brak.
    ?

Sterowanie masą czyli z kostki alarmu przewód żółto/czarny i żółty masa,
    biało/czarny - otwórz na przekażnik 86 prawa kostka,biały - zamknij na lewy przekażnik 85 lewa kostka czy jest to tak jak opisałem ?
    Do jakiego przewodu mam wpiąć krańcówkę ?
    Przepraszam że się tak rozpisuję ale chcę to dobrze połączyć.
    Pozdrawiam
  • Level 2  
    Witam
    To co napisałem to sprawdziłem.Więc naciskając przycisk zamknij w pilocie alarmu to otwiera wszystkie drzwi oprócz drzwi kierowcy.Przycisk otwórz w pilocie brak reakcji.Dalej dylemat.Proszę o pomoc.Pozdrawiam