Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
HelukabelHelukabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Naglosnienie Seat Leon 1M.Kompletowanie pierwszego caraudio.

05 Cze 2011 23:45 2450 3
  • Poziom 9  
    Witam Szanownych forumowiczow.To moj pierwszy post..Odrazu zaznaczam ze nie znam sie na tym.Poczytalem troche fora i jestem na etapie kompletowania swojego pierwszego car audioNa chwile obecna zakupilem:Radio alpine cda9835r(wyczytalem ze jest dobre),system 16.5cm do przednich drzwi rainbow slc 265(ktore maja byc wygluszone mata gms 04-ewentualnie inne propozycje),dwukanalowy wzmacniacz alpnie mrv t757 o mocy 2x100 watt rms 4 ohm.Nastepnie dwukanalowy wzmacniacz,ktory mam w planach zamontowac do napedu skrzyni.Alpine mrv 1502 2x150watt rms lub w mostku 450rms 4ohm.I teraz pytanie jaka skrzynie wybrac?Muzyke jaka lubie posluchac to polski rock ,pop,hip hop,czasem jakies techno.Jestem tez fanem niskiego basu.Ale glownie zalezy mi na czystosci dzwieku.Na skrzynie zamierzam przeznaczyc okolo 400zl.Brakuje mi jeszcze okablowania.Jakie mogli byscie polecic?Mysle ze na kable jestem w stanie wydac okolo 250zl.Caly sprzet nie musi byc nowy.Pozdrawiam
  • HelukabelHelukabel
  • Moderator CarAudio
    Jakie kable? FAQ Nazara str 19 . Podłączasz wzmacniacze , jedziesz do zakładu CA i tam wrzucasz kilka skrzynek do swojego auta. Zostawiasz najlepszą dla Siebie.
  • HelukabelHelukabel
  • Poziom 9  
    Tak,czytalem ten FAQ Nazara.Mialem na mysli modele kabli,ktorymi warto sie zainteresowac(nie przekroje)
  • Poziom 25  
    Z subów mogę Ci polecić Re Audio SR 12 D2 jeśli lubisz dobre "kopnięcie" lub FOCAL - 30 A1 Słabszy ale bardzo przyjemnie grający głośniczek.
    Kable zasilające bierz spawalnicze, najtaniej to wychodzi + bezpiecznik.
    Sygnałówki na allegro masz Rockforda lub Hifonicsa w dobrych cenach, ewentualnie SinusLive.