Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

KLIMATYZACJA WENTYLATOR SŁONECZNY - Czy ktoś to testował

skarybeusz 06 Cze 2011 12:46 1455 4
  • #1 06 Cze 2011 12:46
    skarybeusz
    Poziom 1  

Witam wszystkich.
    Przeszukując allegro natknąłem się na coś takiego: KLIMATYZACJA WENTYLATOR SŁONECZNY link: allegro.pl/klimatyzacja-wentylator-sloneczny-okazja-tanio-i1652501351.html
    Czy ktoś miał przyjemność lub nie przyjemność posiadania takiego urządzenia?
    Dodam, że posiadam auto bez klimatyzacji i pierwszy raz będę jechał z małym dzieckiem w dłuższą podróż i nie wiem czy nie zaopatrzyć się w coś takiego.
    Czy daje to jakieś efekty? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

0 4
  • #2 06 Cze 2011 13:24
    koojot
    Poziom 14  

Odpuść sobie to nic nie warte chińskie badziewie.

0
  • #3 06 Cze 2011 14:31
    marcpol
    Poziom 20  

Urządzenie wyrzuca powietrze z auta, ale do samochodu musi i tak napływać gorące powietrze z zewnątrz. W trakcie postoju trochę działa, a w trakcie jazdy jest bezużyteczne.

0
  • #4 06 Cze 2011 22:06
    jacet1
    Poziom 11  

Poszukałem testów tego urządzenia. Gdy słońce nie świeci bezpośrednio na ogniwo to wentylator stoi w miejscu. Pod nazwą AUTO COOL znajdziesz druga generację tego gadżetu z większym elementem światłoczułym-"PRACUJE NAWET JEŚLI JEST ODWRÓCONY OD SŁOŃCA". Niestety, nawet gdy wentylatorek pracuje to efekty są mizerne. Po przeczytaniu dwóch testów nie szukałem dalej. Temperatura była niższa w jednym teście o 2 stopnie a w drugim o 0,5 stopnia :!:
    Nie daj się nabrać, nie kupuj bubla-kup dziecku lody na postoju :)

0
  • #5 08 Cze 2011 16:27
    czarnyblack
    Poziom 15  

Moj kumpel kupil to badziewie (naiwny), oczywiscie efekt taki jakiego sie spodziewalem. Kasa w bloto.

0