Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka indesit WIN 82 typ LB2006 wymiana łożysk.

mario19804 06 Jun 2011 22:35 4619 3
Bosch
 • #1
  mario19804
  Level 9  
  Witam wszystkich. Przeczytałem chyba wszystkie tematy dotyczące wymiany łożysk w pralkach. Czy mógł by mi ktoś pomóc ponieważ nie znalazłem nic na temat pralki Win 82(EX) Czy w pralce tj można wymienić łożyska. Zbiornik który wyjąłem jak mi się wydaje jest klejony. Jest jakaś rada na ten problem. Wszystkie inne podzespoły działają bez zarzutu więc może dało by się przedłużyć jej żywot. Bedą wdzięczny za informacje. Z góry dzięki.
  [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
 • Bosch
 • #2
  egon42
  Level 37  
  Jeżeli zbiornik jest klejony to jedyna rada powiercić otwory na śrubki potem rozciąć zbiornik wymienić łożyska posklejać silikonem i poskręcać śrubkami tak to opisują koledzy na forum.
 • Bosch
 • #3
  dyziowaty1
  Level 12  
  Nie jest to takie proste( ,przeciąć. wymienić łożyska, skleić . skręcić i gotowe.W tym modelu łożyska osadzone są w tulejach aluminiowych wprasowanych w plastikową obudowę (czyli w zespół piorący )sztuką będzie pewno wyciągnąć te łożyska zwłaszcza to od strony bębna.nie uszkadzając aluminium .,Pozdro
 • #4
  falo22
  Level 25  
  Trudne to jest zrobienie nowego krzyżaka do pralki bosch classixx 5 , Wymiana łożysk w tej pralce nie jest skomplikowana, więcej pracy pochłonie to rozcinanie ,wiercenie i klejenie zbiornika, Jeżeli kolega potrzebuje to mam takowy zbiornik po wymianie łożysk , sprawdzony i nie cieknie.