Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy S modyfikacje

novvik 07 Cze 2011 16:24 1906 4
  • #1 07 Cze 2011 16:24
    novvik
    Poziom 15  

Witam

Naczytałem się dużo dobrego o Samsungu Galaxy S, że jest to jeden z najlepszych smartfonów obecnie na rynku. Jednak na kilku forach przeczytałem że jeśli chcemy aby galaxy był naprawdę szybki i dobry to musimy bawić się w jakieś modyfikacje tj. romy kernel itp. Ja się tym nie interesuje i nawet nie chce się interesować. Moje pytanie brzmi czy nie ingerując w oprogramowanie tego telefon zostawiając je oryginalnym jak przy zakupie to czy porównując go do HTC Desire nadal będzie lepszy ??

Oglądałem filmiki gdzie na przykład grając w gry 3d takie jak Asphalt 5 czy quake 2 Desire troszkę się mulił a galaxy chodził płynnie ale nikt nie napisał czy było coś grzebane w tym galaxy.

0 4
  • #2 07 Cze 2011 19:02
    matezzz
    Spec od GSM

sąsiad ma htc desire?

0
  • #3 07 Cze 2011 19:16
    novvik
    Poziom 15  

Nie mam zamierzam kupić waham się miedzy tymi dwoma telefonami tylko nie wiem który lepszy. Nie chce przy telefonie za bardzo grzebać ale też chce żeby dobrzę i płynnie chodził.

0
  • #5 07 Cze 2011 20:39
    novvik
    Poziom 15  

Więc galaxy s bez tych pierdół jest cienkim telefonem tak samo jak Iphone bez Jailbreaka. Tak więc wybór padnie na Desire albo Desire s chyba ma najstabilniejsze oprogramowanie i nic nie trzeba w nim kombinować.

A jeszcze mam takie pytanie trochę z innej beczki. Czy opłaca się dokładać tyle pieniędzy i brać Desire S czy lepiej kupić zwykłego Desire ?? Desire S kosztuje ok. 1500 zł a Desire 900 za nówke.

0