Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Satel Integra jak dodać strefę do klawiatury strefowej ?

gallanonymous 08 Jun 2011 10:13 5515 9
Optex
    gallanonymous
    Level 9  
    Witam, bardzo proszę o pomoc-będę ogromnie wdzięczny.
    Posiadam w domu alarm z centralą satel integra 64. Strefa 1-dół, strefa 2-góra, strefa 3-garaż.
    Na klawiaturze satel na dole(z wyświetlaczem) da się załączyć alarm na wszystkie trzy strefy.
    Natomiast na górze mam klawiaturę satel strefową(bez wyświetlacza)i da się tam załączyć tylko alarm na strefę 1 czyli dół-po wpisaniu kodu samo się to załącza, ale nie da się na garaż bo to jest ta zwykła klawiatura.
    Jak to zmienić w opcjach (niestety nie mogę pokapować się w instrukcji) jak dodać, żeby po załączeniu alarmu na górze załączała się strefa 1 i strefa 3 ? Czyli podczas nocy jak śpimy na górze, aby alarm był włączony na dole domu i w garażu.

Bardzo proszę o pomoc.
    Oczywiście instalację alarmową nie wykonywałem sam-zgapiłem się jak byli instalatorzy, ale teraz nie będę wzywał serwisu do takiej pierdoły ... Zrobili mi garaż na osobnym pilocie napadowym(jednym przyciskiem wzywam firmę ochroniarską a drugim on/off alarm w garażu) a okazuje się, że nie jest to praktyczne i chcę jakoś dodać garaż do załączania w tej klawiaturze strefowej.
  • Optex
    tomjed
    Level 28  
    gallanonymous wrote:
    ale teraz nie będę wzywał serwisu do takiej pierdoły ...

Jeśli to taka tylko mała pierdoła, to polecam instrukcje w łapki i sobie zaprogramuj, a jeśli nie umiesz czytać instrukcji ze zrozumieniem, to może jednak wezwać serwis, co?

pzdr
  • Optex
    gallanonymous
    Level 9  
    ok, chodzi mi tylko o wypowiedź kogoś kto się zna czy można pod klawiaturę strefową podpiąć dwie strefy ?
    jeżeli jest to możliwe to pokombinuje z instrukcją, ale wcześniej chce wiedzieć czy się tak w ogóle da-żeby coś nie popsuć.
    vob_20
    Level 13  
    gallanonymous wrote:
    ok, chodzi mi tylko o wypowiedź kogoś kto się zna czy można pod klawiaturę strefową podpiąć dwie strefy ?
    jeżeli jest to możliwe to pokombinuje z instrukcją, ale wcześniej chce wiedzieć czy się tak w ogóle da-żeby coś nie popsuć.

Klawiatura strefowa INTEGRA S służy do sterowania jedną strefą w systemach alarmowych opartych na centralach Sate

Pozdrawiam
    Łukasz
    bulba1
    Level 24  
    Tak jak poprzednik napisał nie da się.
    Stan-Mar

Level 26  
    Nie zgadzam się z Wami koledzy. Można 1 klawiaturą strefową sterować dowolną liczbą stref - trzeba tylko odpowiednio oprogramować system - kłaniają się strefy wirtualne i funkcje logiczne.
    gallanonymous
    Level 9  
    mnie chodzi o załączenie z klawiatury strefowej(razem nie selektywnie) strefy 1 i strefy 3.
    serwis u mnie będzie na dniach więc zobaczymy co poradzą ;)
    pozdrawiam i dziękuję wszystkim.

Panie szanowny - w języku polskim zdania zaczynamy z wielkiej litery. Zobaczę raz jeszcze taki niechlujnie napisany post, to cała wypowiedź poleci do kubła.
    Post do poprawki.
    heavy
    Level 14  
    Witam.

Zwracam się z prośbą o dokończenie tematu.
    Czy można obsługiwać kilka stref za pomocą klawiatury strefowej czy też konieczny jest zakup manipulatora LCD ?
    Słyszałem też, że można z tematem poradzić sobie przez blokadę wybranych czujek.

Pozdrawiam
    heavy
    Goshky
    Level 20  
    Tylko LCD jak chcesz sterować dowolnie strefami z tego miejsca gdzie masz strefówkę, wszystko inne to półśrodki którymi klawiatury LCD nie zastąpisz nigdy.