Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centralny zamek nadal nie działa- renault megane 2.0l trsport z 1997r.

08 Cze 2011 14:37 4503 8
  • Poziom 2  
    wiem ,że podobne tematy są już na forum ,ale tego nie mogę znaleźć-posiadam renault megane 2.0 trsport z 1997r.- a problem wygląda tak:auto zostało kupione z 1 kluczykiem,zostałem zmuszony o wymiany baterii w klucz bo nie zamykał zamków tzn.na początku przerywał i dopiero po jakimś czasie zaskakiwał potem siadł,baterie były wyczerpane; teraz po wymianie dalej nie działał + immo, ale udało mi się wygenerować prawidłowy kod z vin i numeru w kluczyku, tylko ,że immo dalej uruchamiam w trybie awaryjnym a kluczyka nie umiem przyuczyć; byłem u elektronika i mam sprawny kluczyk i odbiornik IRD( kluczyk przelutował) ale nadal nie umiem uruchomić centralnego.Proszę pomóżcie ,bo albo źle to robię, albo potrzeba 2 kluczyki(1 w stacyjce?); a ceny ASO są astronomiczne:cry:
  • Poziom 40  
    Dołozyc niefabryczny central i bedzie chulac.
  • Poziom 17  
    Kup pilocik(zestaw) uniwersalny i podłącz.Taki zestaw to ok.70 zł z dostawa do kupienia na wielu portalach aukcyjnych.
  • Poziom 36  
    andiRT napisał:
    Kup pilocik(zestaw) uniwersalny i podłącz.Taki zestaw to ok.70 zł z dostawa do kupienia na wielu portalach aukcyjnych.
    I sądzisz, że immo od tego zadziała?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    A w "oczko" koło lusterka wstecznego zaglądałeś? Nie pływają tam rybki?
  • Poziom 2  
    Nic nigdzie nie pływa,antena szczelna; a co do uniwersalnych zestawów ,to nie wiem czy to będzie działać
  • Poziom 17  
    balonika3 napisał:
    andiRT napisał:
    I sądzisz, że immo od tego zadziała?

Oczywiście ,że tak nie sadze.ale wzrosnie komfort uzytkowania samochodu.:D
  • Poziom 17  
    Witam
    Otworzysz i zamkniesz z pilota (dołożonego) ale immo i tak nie odblokujesz