Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 5310 nie może się załadować napis NOKIA i się wyłącza

08 Cze 2011 16:28 1932 7
  • Poziom 11  
    Witam mam problem z Nokią 5310XM mój ojciec podłączył zestaw słuchawkowy po tym zdarzeniu zrobił się biały obraz. Po ponownym włączeniu telefonu pokazuje się białe tło napis NOKIA przez 5 sek potem mrugnie raz i się wyłącza. Próbowałem wgrać softa przez phonixa z 10 różnych wersji ale żaden nie działał nie instaluje się do końca wyskakuje jakiś błąd zebym uruchomił telefon i zaczyna się od licznie od 25. Czego to jest wina da się to jeszcze w jakiś sposób naprawić Dzięki za pomoc!!!
  • Poziom 16  
    Bez serwisu raczej się nie obędzie bo w najlepszym wypadku wystarczy wgrać soft boxem a w najgorszym wymiana układu na płycie głównej.
  • Poziom 18  
    A soft wgrywasz na dead flash w phoenixie? Poza tym jak piszesz o wgrywaniu 10 różnych wersji to mnie aż głowa rozbolała, bo widzę że nie wiesz, że od tak po prostu nie można wgrywać niższej wersji softu niż ta która jest na telefonie... downgrade to ostateczność i robi się go trochę inaczej... oddaj tel do serwisu żeby przypadkiem nie zaszkodzić dla fona i sobie - przez zbędny wydatek na nowy aparat ;)
  • Poziom 38  
    Którą wersję wgrywałeś? Bodajże 10.10 jest najnowsza.
  • Poziom 38  
    A może mu chodziło o 10 różnych product code ;)
  • Poziom 35  
    @Damian656 zapraszam do mnie - o ile nie uszkodziles IMEI to telefon jest do postawienia :).