Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio Philips 22DC279 Laguna 2 - pikanie.

08 Cze 2011 23:42 4612 5
  • Poziom 24  
    Kolega nadgorliwie (gdzieś wyczytał w instrukcji) chcąc uruchomic zakodowane w wyniku odłączenia akumulatora radio wcisnął jednocześnie klawisz 2 i 5 i włączył radio. Teraz radio co 3s pika i wyłącza się po 2min. Jest to prawdopodobnie tryb test mode. Kod już znany ale jak wyłączyć tą funkcję. Jest wiele tematów na forum poruszających ten problem ale rozwiązania nie znalazłem.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 24  
    We wskazanym temacie nie ma rozwiazania mojego problemu.
    Dodam że po 2min. pikania pojawiają sie "tradycyjne" zera i można wczytać kod, jednak po jego zaakceptowaniu na wyświetlaczu pojawia sie napis którego kolega nie pamieta, chyba "outher" i radio milczy. Po wyłaczeniu i ponownym włączeniu sytuacja sie powtarza czyli pikanie.
  • Poziom 16  
    Witam mam podobny problem z radiem 22DC279/62z po wymianie baterii ktoś nie znając CODE wcisnął kombinację 2+5 Radio uruchamia się ale pika i po upływie 2-3 minut pojawiają się 0000 po wpisaniu prawidłowego CODE pojawia się OTHERS. Czy ktoś z szanownych kolegów z forum znalazł rozwiązanie, wiem że można załadować nowy BIN ale chcę aby zostało przy oryginale.

Pozdrawiam
  • Spec od car audio
    Jak pojawi się ten komunikat to zdaje się trzeba wybrać typ pojazdu, do którego ma być zamontowane (zdaje się od 1 do 5).
  • Poziom 16  
    Odkryłem że kombinacja przycisków
    2+4+power daje test głośników
    1+5+power daje treść 4774 6067 (niewiem co to) Tryb Diagnostyczny Tunera
    1+6+power pokazuje 989B--- chyba siłę na danej częstotliwości np RMF FM 98,90
    3+power daje test przycisków
    1+2+power daje wersja oprogramowania Tuner, CD, Zmieniarka CD

Problem rozwiązany

Komunikat OTHERS to nie błąd źle podanego CODE to niedokończona konfiguracja oprogramowania
    2+5+power po upływie 2 minut pojawia się okienko do wpisania naszego CODE
    następnie mamy do wyboru opcje:
    Krzywa dźwięku CURVE od 0 do 5
    Region ASIA ARABIA OTHERS AMERICA JAPAN
    Tył głośniki REAR ON lub REAR OFF

Wszystkie zmiany dokonuje sie pilotem przy kierownicy