Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

chrysler voyager 2,5 td nie działa obieg wewnętrzny

misiopysio 09 Jun 2011 09:26 1902 2
    misiopysio
    Level 9  
    Witam.
    Mam problem z obiegiem wewnętrznym nie ma żadnej reakcji a wszystko sprawne.Wymieniałem parownik klimatyzacji więc trzeba było rozebrać cały kokpit .Po złożeniu auta okazało się,że klapa od obiegu zamkniętego nie zamyka się.Silniczek sprawny ,nawet był podmieniony z innego auta i też nic.Jak jest silniczek odkręcony to się kręci .Programowanie panela klimatyzacji nic nie daje.W autoryzowanym servisie chryslera gdzie było to naprawiane też rozłożyli ręce.Może ktoś miał taki przypadek
    Proszę o pomoc
    stanislaw56
    Level 19  
    Witam .
    Klapa zacina się zaraz za silniczkiem i silniczek nie może jej domknąć, trzeba to po prostu nasmarować cały mechanizm . Mialem identyczny przypadek po wymianie parownika i pomogło.
    misiopysio
    Level 9  
    dzięki za szybką odpowiedź
    klapa ręcznie działa bez żadnych zacięć .silniczek też pracuje trochę dziwnie bo kręci się dookoła a według mnie powinien w lewo i prawo w zależności czy ma być obieg zamknięty czy otwarty .nawiasem mówiąc to podczas tej naprawy wiele dziwnych rzeczy się wydarzyło np.sama popsuła się stacyjka,a to nie było rozbierane.programowany był panel sterowania i też nic.