Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

chrysler voyager 2,5 td nie działa obieg wewnętrzny

misiopysio 09 Jun 2011 09:26 2004 2
    misiopysio
    Level 10  
    Witam.
    Mam problem z obiegiem wewnętrznym nie ma żadnej reakcji a wszystko sprawne.Wymieniałem parownik klimatyzacji więc trzeba było rozebrać cały kokpit .Po złożeniu auta okazało się,że klapa od obiegu zamkniętego nie zamyka się.Silniczek sprawny ,nawet był podmieniony z innego auta i też nic.Jak jest silniczek odkręcony to się kręci .Programowanie panela klimatyzacji nic nie daje.W autoryzowanym servisie chryslera gdzie było to naprawiane też rozłożyli ręce.Może ktoś miał taki przypadek
    Proszę o pomoc
    stanislaw56
    Level 20  
    Witam .
    Klapa zacina się zaraz za silniczkiem i silniczek nie może jej domknąć, trzeba to po prostu nasmarować cały mechanizm . Mialem identyczny przypadek po wymianie parownika i pomogło.
    misiopysio
    Level 10  
    dzięki za szybką odpowiedź
    klapa ręcznie działa bez żadnych zacięć .silniczek też pracuje trochę dziwnie bo kręci się dookoła a według mnie powinien w lewo i prawo w zależności czy ma być obieg zamknięty czy otwarty .nawiasem mówiąc to podczas tej naprawy wiele dziwnych rzeczy się wydarzyło np.sama popsuła się stacyjka,a to nie było rozbierane.programowany był panel sterowania i też nic.