Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę] Akustyczny monitor napięcia aku żelowego 12V

Speedaco 10 Cze 2011 17:42 1376 6
    Speedaco
    Poziom 10  
    Witam!
    Szukam kogoś kto wykona i zmontuje 1 egzemplarz monitora napięcia akumulatora żelowego.
    Urządzenie ma monitorować spadek napięcia na aku żelowym w modelu łódki do poziomu zapewniającego powrót łódki z dystansu około 200 m na wolnych obrotach w przypadku spadku napięcia do wartości granicznej 10,80V. Ostrzegacz ma informować o tym błyskającym światłem czerwonym diody led i sygnałem dżwiękowym. Zależy mi, żeby układ był stabilny temperaturowo i miał możliwość regulacji progu napięcia np. przy pomocy mini switcha.
    Oczekuję na propozycje co do możliwości realizacji, terminu i ceny.
    O kontakt w tej sprawie proszę na PW, email lub gg.4096904 ( nawet jak niewidoczny) Urządzenie ma być tanie i proste - bez zbędnych bajerów ...
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
    Rzuuf
    Poziom 43  
    Układ jest banalnie prosty: skrawek płytki uniwersalnej + 1 scalak (LM324) + 1 tranzystor BC + 2 diody LED (jedna z nich jako źródło napięcia odniesienia - stabilność o rząd lepsza niż Zenerka)) i "piszczek" dla sygnalizacji. Koszt materiałów poniżej czteropaka Żywca.
    Co oferujesz za projekt, a co za zmontowany model?
    Speedaco
    Poziom 10  
    Jest parę osób zdecydowanych wykonać układ. Jestem na etapie uzgodnień cenowych bo rozrzut bardzo duży... Rzuuf chciałbyś się pobawić takim szpejem? Nie mam nic innego do zaoferowania jak PLN za projekt i wykonanie. Pytanie ile?
    dste5
    Poziom 16  
    Proponuję 30 zł.
    Rzuuf
    Poziom 43  
    Odpuszczam.
    U mnie wychodzi drożej: zgrzewka piwa w Biedronce (24 x 1,45), ale w tym koszt wysyłki ...
    Speedaco
    Poziom 10  
    Dziękuje za oferty! Mam już wykonawcę tak więc temat do zamknięcia...