Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia N77 - kilka padów zerwanych pod filtrem LCD

10 Cze 2011 18:56 1311 4
  • Poziom 19  
    Cześć Wam, straciła ta Nokia obraz, po wymianie filtrów kilka dni działała, podejrzewam, że upadła klientowi ale się nie przyznaje, chodzi o to, że po zdjęciu jednego z 2 filtrów odeszło kilka padów. Mam takie pytanie; czy wszystkie pady pod filtrami są potrzebne? Z pozoru głupie pytanie wiem, lecz pod mikroskopem widać, że te, które odeszły nie mają miejsca lutowniczego na płycie, inne, które można nawet igłą próbować wyrwać trzymają się mocno i widać, że są pod nimi miejsca i ścieżki...
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Jeżeli chodzi o filtr z4402 to nie wszystkie są potrzebne, zamieść zdjęcie, zobaczymy.
  • Poziom 19  
    Wszystkie, które ocalały mają pady, 4 gorsze ale może zamiast filtra zrobić krossy? Krossy zamiast filtra robiłem kiedyś w E51 i klawiatura super działała. Może tu też się da?

Nokia N77 - kilka padów zerwanych pod filtrem LCD

Oczywiście przyczyną tego, że tylu padów nie ma jest to, że wymieniałem i stawiałem na paście kilkakrotnie filtr:(
  • Pomocny post
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Chyba jednak będzie trudno, brakuje kilku pól.

Nokia N77 - kilka padów zerwanych pod filtrem LCD Nokia N77 - kilka padów zerwanych pod filtrem LCD
  • Poziom 19  
    Wg schematu nie brakuje, połączę to i zobaczymy. Choć nie jestem pewien tego czy zadziała. Dziękuję na razie za pomoc. Swoją drogą to standardowe połączenia, tak jak np klaw. E51, o której wspomniałem wyżej. Filtry standard po prostu. Dam znać:)

Nieee, pomyliłem się, jednak potrzebnych jest jeszcze kilka przejść. Mój błąd, przepraszam... Chociaż myślę tak teraz np A1 nie ma wejścia i E1 wyjścia więc potrzebne to jest?