Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung d900 (podwójny obraz) oraz k800i (brak zasięgu)

12 Cze 2011 15:07 1838 5
  • Poziom 20  
    Witam, posiadam dwa telefony z małymi uszkodzeniami.

Pierwszy to samsung d900, został wyprany... Po rozkręceniu i wysuszeniu, telefon włącza się ale... Obraz na ekranie jest podwójny (są dwa identyczne obrazy obok siebie) a dół ekranu paski pionowe. Taśma lcd nie jest uszkodzona.

Drugi to sony erickson k800i, bez powodu stracił zasięg, żadnych uszkodzeń poza tym nie ma. Czyściłem go ale to nic nie dało.
  • Poziom 39  
    W D900 podmień wyświetlacz , w k800 najprawdopodobniej moduł RX/TX jest uszkodzony.
  • Poziom 24  
    Ja miałem w k800i z orange też taki problem. Wymiana softu pomogła. Pewnie bluetooth też nie działa?
  • Poziom 21  
    W samsungu atakuj LCD - będziesz miał tam problem . K800i daruj sobie , chyba że zmiana sofu pomoże .
    Krzysiek
  • Poziom 11  
    D900I zazwyczaj wymiana taśmy pomaga w 80 procentach a w 20 to wyświetlacz :) a co do k800 zacznij od wgrania nowego softu, potem antena jak to nie da efektu to coś na płycie jest nie tak .
  • Poziom 20  
    Hej, na razie zająłem się d900. Przeczyściłem styki od taśmy lcd po obu stronach. I LCD wrócił do normy, obraz jest ok, telefon włącza się lecz nie ma zasięgu.
    Co najdziwniejsze po włożeniu karty sim już się nie włącza.

Bez karty sim włącza się , ale nie ma zasięgu. A po włożeniu karty sim, w ogóle nie reaguje na przycisk włączenia. A czasem włączy się lecz, zawiesza się na powitaniu.