Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Egzamin Zawodowy, technik informatyk, czerwiec 2011.

krzysztofuks 26 Sie 2011 01:50 276797 1829
    bajkanadobranoc
    Poziom 12  
    a O K E Poznań ma jutro o 13 :D więc nie ma co marudzić, i tak macie wcześniej ;)
  • OptexOptex
    Carrotka
    Poziom 10  
    Mnie zaraz coś strzeli... Mogłyby być już te wyniki. A jak zwykle jest burdel w wielu OKE.
    A na prawdę OKE Łomża nawet nie potrafi umieścić informacji, kiedy będą tegoroczne wyniki z egzaminów czerwcowych zawodowych.
    arekb90
    Poziom 9  
    Jestem zadowolny,mialem stresik a tutaj wchodze dzisiaj przed 6:00 i patrzę 90%i git :lol:
    godles_1991
    Poziom 10  
    podaj strone do wynikow

Dodano po 7 [minuty]:

hueheuheueheuehueheue 100% praktyka <lol2>
  • OptexOptex
    Pieniek1991
    Poziom 10  
    W jaki sposób podadzą wyniki na OKE Poznań? Narazie są tylko ogólne statystyki co do zdawalności. W mojej szkole powiedzieli, że wyniki dopiero 30/31 a może później będą. :/
    Arcania1991
    Poziom 9  
    Wiecie może jak sprawdzić wyniki na Gliwice - Śląskie ??? Kiedy będą ?
    21mateuszek
    Poziom 12  
    Oke Łomża o 6:12 opublikowała wyniki.

U mnie średnio 75% teoria i 85% praktyka.
    Arcania1991
    Poziom 9  
    A ktoś może podać link na którym na gliwicach będzie można sprawdzić wyniki ?
    adiera
    Poziom 12  
    Zdany 87% praktyka, 80 i 85 teorie.
    A pomyliłem się z uprawnieniami, myślałem że to kaplica!
    OKE Poznań
    Pieniek1991
    Poziom 10  
    adiera napisał:
    Zdany 87% praktyka, 80 i 85 teorie.
    A pomyliłem się z uprawnieniami, myślałem że to kaplica!
    OKE Poznań

A są gdzieś w necie wyniki czy w szkole podali? Kurde wszyscy mają wyniki a ja dopiero 30/31 sierpnia :/
    katlada
    Poziom 9  
    Pytanie do osoby z Poznania, która zna wyniki z neta. Są tam wyniki tylko twoje rozumiem, nie masz dostępu do innych w bazie, z innych szkół, nawet po peselu?
    Arcania1991
    Poziom 9  
    A przez internet da się jakos sprawdzić wyniki ? na Gliwice ? może ktoś powiedziec o ile wie ???
    Pieniek1991
    Poziom 10  
    adiera napisał:
    A zadzwoń do szkoły, pewnie mają te dyplomy.

Nie kumam już tego kompletnie. Wszyscy mówią, że wyniki dziś a bylem rano w szkole i powiedzieli że 30/31 sierpień bo zawsze wtedy przychodzą.
    Arcania1991
    Poziom 9  
    A na gliwice, mógł byś podać linka ? bo nie moge znalesc nic ;/
    adiera
    Poziom 12  
    Nie widzę takiego systemu w OKE co Gliwice się zalicza.
    Ale w OKE Poznań też mam tylko wyniki z matury, a powinny być już od rana zawodowe - dziwne.

Lista OKE
    http://matura.kujon.net/txt/25/lista_okregowych_komisji_egzaminacyjnych.html

Dodano po 2 [minuty]:

AHA!
    "OKE w Poznaniu informuje, że wyniki egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe uzyskane w sesji letniej 2011 dostępne będą w serwisie dla uczniów i absolwentów od godz. 13.00 w dniu 26.08.2011."
    adiera
    Poziom 12  
    No właśnie od 13.00

Dodano po 1 [minuty]:

Gliwice podchodzą pod Jaworzno czy co?
    to_tylko_ja1991
    Poziom 13  
    Gratuluję wszystkim tym co zdali :)
    Jak mówicie, że bez nadania uprawnień i przejścia z FAT na NTFS można zdać to jest mała nić nadziei, że zdam.
    Wyniki na moim OKE będą o 13 :( czekam z niecierpliwością :(
    3majcie kciuki :)
    adiera
    Poziom 12  
    Spoko z tym FAT, nie raz było tak że więcej się liczyły inne sprawy albo wskazania dla ludzi na koniec. Ja z tym błędem FATu mam 87%, to więcej niż liczyłem.
    OKE Poznań
    to_tylko_ja1991
    Poziom 13  
    no tak ze ani fatu na ntfs nie zamienilam ani nie nadalam zadych uprawnień:(
    a w wskazaniach też trochę mało napisałam, bo można byly wiecej tam napisać ale już nie mialam miejsca :( całe 7 kartek zapisałam
    k**** ze te wyniki dopiero o 13 w necie
    pit08
    Poziom 28  
    Ja z OKE Gdańsk mam już wyniki 66% pisemny cz.1 85% pisemny cz.2 i 86% praktyka :D
    Arcania1991
    Poziom 9  
    Wie ktoś czy gliwice podchodzą pod jaworzno ???? bo nie ma nic na gliwice oke, wie ktos ?
    to_tylko_ja1991
    Poziom 13  
    Hejka, w związku z tym co napisał kolega, który zdobył 100 % mam takie pytanie, bo wcześniej wszędzie było pisane ze ten rejestr czynności musieliśmy napisać na karcie pracy, więc jak to z tym jest bo teraz już sama nie wiem ? Czy punkty które musieliśmy napisać na karcie pracy to:

I. Tytuł
    II. Zalożenia
    III. Przyczny
    IV. Wykaz działań i tu np. instalacja antywirusa screen1 itd
    V. Wskazania dla użytkownika

czy to ma wyglądać w ten sposób czy przed wskazaniami dla użytkownika musi być jeszcze jeden podpunkt: Rejestr kolejno wykonywanych czynności ?

Dodano po 1 [minuty]:

adiera a Ty podlegasz pod OKE Poznań ?
    to_tylko_ja1991
    Poziom 13  
    Gratuluję :) U mnie się okaże za 1,5 godziny :(